• Hyundai'nin yeni yarı kompakt EV modelinin kökleri, aslında 2021'de tanıtılarak yalnızca Kore pazarında satışa sunulan benzinli CASPER'a dayanıyor. Tamamen elektrikli olarak geliştirilen Hyundai INSTER, sürüş dinamikleri açısından da segmentinde yeni standartlar belirleyecek. WLTP’ye göre 355 kilometre menzil sunan elektrikli otomobil, teknoloji ve güvenlik özellikleri açısından da segmentinin sınırlarını fazlasıyla aşmış olacak.

  • 1718029146 Hyundai Inster 3

    Paylaşılan görüntülerde şık tasarımı vurgulayan en önemli kriterin imza niteliğindeki LED gündüz farları ve piksel grafikli dönüş sinyalleri olduğu anlaşılıyor. Bu aydınlatmalara ek olarak, arka taraftaki ışık imzası da kompakt bir SUV profili sergiliyor. 
  • 1718029148 Hyundai Inster 6

    otomobil alacaklar dikkat! Çinli otomobillere yüzde 40 ek vergi getirildi otomobil alacaklar dikkat! Çinli otomobillere yüzde 40 ek vergi getirildi
    Hyundai INSTER’ın dünya lansmanı, Haziran ayı sonunda düzenlenecek Busan Uluslararası Mobilite Fuarı'nda gerçekleştirilecek.Uluslararası Mobilite Fuarı’nda tanıtılacak aracın menzili ise 355 km.