8 saat önce Spor • Dün 23:20

Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Finali'nde Fenerbahçe, konuk olduğu MKE Ankaragücü’ne 3-0 mağlup olarak kupaya veda etti.

15 saat önce Asayiş • Dün 16:30

Çanakkale'nin Biga ilçesinde 4.6 büyüklüğünde deprem meydana geldi.

15 saat önce Politika • Dün 16:23

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Kendi partisine sözünü geçiremediği halde borusunu buralarda öttürmeye heveslenen biri var. Buradan kendisine sesleniyorum. Hiç merak etmesin, kendini boşuna paralamasın. Boynuna vurulan prangalardan kurtulacağı gün çok yakındır. Manisa’nın da desteğiyle 31 Mart’ta onu da özgürleştirerek maruz kaldığı eziyetten kurtaracağız. Bir önceki gibi. 13 kez girdiği seçimlerden nasıl bir netice alamadan ‘eyvallah’ deyip gittiyse bunun da akıbeti aynı olacak” dedi.

16 saat önce KONYA • Dün 15:59

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, 5 yıl boyunca hayata geçirilen Konya Modeli Belediyeciliğin en güzel örneklerini ve yeni dönem projelerini coşkulu bir programla kamuoyuyla paylaştı.

16 saat önce Haberde İnsan • Dün 15:43

Bugün Milli Görüş'ün önderi ve eski Başbakan Prof. Dr. Necmettin Erbakan'ın vefatının 13. yıl dönümü. Milli Görüş hareketinin sembol ismi olan Erbakan'ın vefatının yıl dönümünde, sevenleri, dostları ve vatandaşlar o'nu rahmetle anıyor

16 saat önce İSTANBUL • Dün 15:09

Cumhur İttifakı'nın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Kurum ulaşım projelerini açıkladı. Mevcut yönetimin İstanbul'da 5 yılda tek bir metro ihalesi bile yapmadığını söyleyen Kurum, "2029’a kadar metro hattı uzunluğunu 650 kilometreye çıkaracağız. 2034’e geldiğimizde bin 4 kilometre metro hattını İstanbul’un her ilçesine ulaştıracağız" dedi.

17 saat önce Eğitim • Dün 14:43

Avrasya Üniversiteler Birliğince düzenlenen 9. Avrasya Uluslararası Yükseköğretim Zirvesi (EURIE) İstanbul'da başladı.

17 saat önce Dünya • Dün 14:29

Geçtiğimiz yıl Kuran-ı Kerim yakan Nikita Zhuravel Çeçenistan’da çıkarıldığı mahkemede 3.5 yıl hapis cezasına çarptırıldı.

18 saat önce Spor • Dün 13:52

İskoçya’nın Glasgow kentinde 1-3 Mart 2024 tarihlerinde arasında yapılacak olan Dünya Salon Atletizm Şampiyonası'nda Türkiye'yi Ersu Şaşma, Kayhan Özer ve Mikdat Sevler temsil edecek.

18 saat önce Lojistik • Dün 13:42

UND, Gürbulak Sınır Kapısı’ndan çıkış yapan araç sayısının önemli ölçüde azalması ve uzun kuyruklar oluşması üzerine UND; Ticaret Bakanlığı, Bölge Ticaret Odaları, TİM ve IRU yetkilileri ile birlikte sınır kapısına gitti. Ayrıca, görüşmelerde İran gümrük yetkilileri ve İran Nakliyeciler Derneği ile de bir araya gelindi. UND Başkanı Aras, “Ticaretin artması için geçişlerin hızlanması gerekiyor. Bu sınır geçiş sayıları ile bu ülke ihracatını taşıyamayız” dedi.