banner528

banner526

banner527

banner420

01.12.2011, 16:15 727

EKOVİTRİN ZİRVEDE

Türkiye’nin uluslararası ilk ve tek dergisi Ekovitrin, yaptığı yayınlarla ‘haberin doğru adresi’ olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. 11 yıldan bu yana ekonomi ve iş dünyasının nabzını tutan Ekovitrin, Kasım ayında da D&R’ın “Çok Satanlar” satış listesinde zirvede yer aldı. D&R’ın çok satanlar satış listesinde Ekovitrini, Capital takip etti.

Ekovitrin Ekim sayısı da D&R “Çok Satanlar” listesinde 2. sırada yer almıştı.

D&R mağazalarının Kasım ayının ilk haftasında sitesinde yayınladığı “Çok Satanlar” listesinde ilk 10 şöyle sıralanıyor:


1-Ekovitrin
2-Capital (TR)
3-Marketing Türkiye
4-Forbes
5-Fortune (TR)
6-CNBC-e Business
7-Platin
8-Infomag
9-The Brand Age
10-Robb Report (Tr)


Okuyucularımızın desteği bizi yüreklendiriyor, motive ediyor. Onlara teşekkür ediyoruz.

EKOVİTRİN FARKI
Bugün AB’de yaşanan derin ekonomik krizi, derginiz EKOVİTRİN bundan tam 20 ay önce Mart 2010 sayısında kapak konusu yapmış ve “Avrupa Birliği Sarsılıyor” başlığını atmıştı. Dış İlişkiler Koordinatörümüz Gökhan Ercan’ın o tarihte hazırladığı “AB Dosyası” ses getirmişti.
Ekovitrin’in 20 ay önce attığı “Avrupa Birliği Sarsılıyor” başlığı maalesef bugün gerçeğe dönüşmüş durumda. Ekovitrin, ünlü ekonomist Roubini gibi bir “Kriz Kehanetçisi” değil ama o dosyasıyla bir “habercilik farklılığını” ortaya koymuş oldu.

2012’DE PİYASALARI NELER BEKLİYOR?
Ekovitrin, “2012’de dünya ve Türkiye piyasalarını nelerin beklediği” konusunu Aralık sayısında kapağına taşıdı. Arkadaşımız Sema Kumru Çalışkan, ünlü ekonomistler Özlem Denizmen, Doç. Dr. Özgür Demirtaş, Arzu Odabaşı ve Dr. Veyis Fertekligil ile bir söyleşi gerçekleştirdi.

Ekonomistler, 2012’da piyasanın yönünün ne olacağını, altın, döviz ve borsa cephesinde nasıl bir gelişme yaşanacağı konusunda öngörülerini aktarırlarken, ortak yaklaşımları olduğu gibi, farklı görüşleri de ortaya koydular. “Paramı nereye yatırayım?” sorusunu soranlar, önce EKOVİTRİN okumalı…

2012 yılı Ocak sayısında yine dopdolu bir EKOVİTRİN’de buluşmak üzere saygılarımı sunuyorum…Yorumlar (0)