Güneş Enerjisi ve Enerji Depolama konusunda alanında faaliyet gösteren firmaların katılımıyla gerçekleştirilen EIF Enerji Fuarı'nda GAP Grup rüzgarı esti.

Bu yıl 1.cisi düzenlenen Güneş Enerji Fuarı EIF, ziyaretçi akınına uğradı. Güneş enerji sistemlerinde faaliyet gösteren firmaların katıldığı fuara hem yurtdışından hem de şehir dışından binlerce misafir geldi. Gaziantep merkezli Gap Grup firması da fuarda yerini aldı. 

b704791e-5cf9-41ce-9a67-a6c53dd51372

“İLGİDEN ÇOK MEMNUN KALDIK” 

Güneş enerji fuarına katılan GAP Grup firma sahibi Zeki Ormanlı şunları söyledi. 

GAP grup Gaziantep'te faaliyet gösteren bir firma ve 40 dönüm arazi üzerinde faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. 12 bin metrekare kapalı alana sahibiz. Enerji sektörü alanında çalışmalar yürütüyoruz, üretimler gerçekleştiriyoruz. Solar altyapı sistemleri üretiyoruz. Hem alüminyum hem çelik yapımında üretimlerimiz mevcut. Enerji nakil direkleri, aydınlatma ve kamera direkleri de üretiyoruz. Yenilenebilir enerjide güneş enerji santralleri kurulum tarafında başarılı bir ekibimiz var.

c6f63c2a-3bae-42a7-895d-558808e91c45

Türkiye'nin önemli holding markalarına  projeler ürettik. Mesela Gaziantep ve Türkiye'nin ileri gelen şirketlerinden Sanko Holding bünyesindeki santralleri biz kurduk. Çatı sistemlerinde bizim imzamız var. Yine Eren Holding'de kurulumlar gerçekleştirdik. Eksim Holding’de de projelere imza attık. Egesa Elektrik Enerji A.Ş,  ve daha adını sayamayacağım birçok firma ile çalıştık ve çalışmaya devam ediyoruz.
 efea19e3-fc4b-4fc7-937c-6403361aa784
7 ÜLKEYE İHRACAT YAPIYORUZ
Şu an halihazırda 7 ülke ile ihracat yapıyoruz. Bu ülkelere solar ve aydınlatma direkleri ile enerji nakil direkleri ihraç ediyoruz. Gürcistan, Romanya, Hollanda ve Almanya gibi ülkelerle yoğun şekilde çalışma halindeyiz.