İkinci el otomobil fiyatına boğa alıcısını bekliyor İkinci el otomobil fiyatına boğa alıcısını bekliyor

Günümüzde hemen herkesin şikayet ettiği kurumlardan biri olmayı başaran muhtarlar yine gündemde. Ne zaman muhtarlıkta bir işiniz olsa muhtarı yerinde bulamazsınız ve ne zaman geleceği konusunda da bir bilginiz olmaz. Çünkü muhtarlığın kapısında muhtarın nerede olduğu yazmaz, uluşabileceğiniz bir telefon numarası da bulunmaz. Eminiz ki hemen herkesin başına buna benzer bir olay gelmiştir. 

ShiftDelete''nin kurucusu Hakkı alkan son dönemde adını sıkça duymaya başladığımız isimlerden birsi. Alkan, Twitter'dan bir paylaşım yaparak muhtarlara tepki gösterdi.

Kendisine gelen bir evrakın muhtarlığa bırakıldığını ve oradan teslim alacağını öğrenen Alkan, muhtarlığın yolunu tuttu fakat Maslak'taki muhtarlık kapalıydı. Daha önce de başına benzer olaylar gelmiş olacak ki paylaşımında " Ne iş yaptığını çözemediğim kurumlardan bir tanesi muhtarlık" ifadelerini kullandı. 

Muhtarın yerinde olmadığını, ulaşabilecekleri bir telefon numarasınını almadığını ve ne zaman muhtarın görevinin başında olacağına dair bir bilginini olmadığını video paylaşımında anlatan alkan adeta muhtarlara isyan etti.