Halkın sorunlarını ilk ağızdan dinlemeyi tercih eden Ramazan Arkan, İstanbul-Bahçelievler esnafını ziyaret ederek, güncel sorunlarını dinledi.  Çözümler üzerine esnafla istişarede bulundu.


AK PARTİ İSTANBUL 3.BÖLGE MİLLETVEKİLİ ADAYI RAMAZAN ARKAN, SEÇİM ÖNCESİ VATANDAŞ GÖRÜŞMELERİNE HIZ KAZANDIRDI. 


ÇOBANÇEŞME HALK PAZARINI ZİYARET EDEN ve PAZAR ESNAFIYLA BİREBİR TEMASTA BULUNARAK İHTİYAÇ VE ÖNERİLERİ DİNLEYEN AVUKAT RAMAZAN ARKAN, BAHÇELİEVLER HALKININ YOĞUN İLGİSİ ile KARŞILAŞTI.

AK PARTİ İSTANBUL 3.BÖLGE MİLLETVEKİLİ ADAYI RAMAZAN ARKAN, DEPREMZEDE AİLELERİ ZİYARET EDİP, ACILARINI PAYLAŞARAK, BÖLGEMİZİN ve TÜM VATANDAŞLARIMIZIN YARALARINI BİRLİKTE SARACAĞIZ.” DEDİ.  BÜYÜK ve GÜÇLÜ TÜRKİYE YOLUNDA ÇALIŞMALARIMIZA TÜM ENERJİMİZ ve GÖNÜLDEN İNANCIMIZLA DEVAM EDiYORUZ. CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN İÇİN DURMAK YOK YOLA DEVAM... GÜÇLÜ TÜRKİYE İÇİN DURMAK YOK YOLA DEVAM... “ DİYEREK 14 MAYIS’TA CUMHURBAŞKANIMIZIN ÖNDERLİĞİNDE TARİH YAZACAĞIZ” DEDİ.

Vatandaşlarla yakından ilgilenen Arkan'a ilgi oldukça yüksek. Toplumun her kesiminden olumlu eleştiriler alan Ramazan Arkan, milletvekili seçilmesi halinde halktan kopmayacağını ifade ediyor.

GECE BAYRAK ASTILAR

GÜNÜN SONUNDA İSE BEKLENMEDİK BİR ŞEKİLDE ŞİRİNEVLER CADDELERİNDE VİNÇ ÜZERİNE ÇIKARAK PARTİSİNİN BAYRAKLARINI ELLERİYLE ASTI. YAŞADIĞI GURUR VE HİZMET AŞKI GÖZLERİNDEN OKUNAN ARKAN, ÇALIŞMALARINA HIZ KESMEDEN DEVAM EDECEĞİNİ BELİRTTİ. HER BİR VATANDAŞA TEMAS EDEREK, BİR HUKUKÇU OLARAK VERİLEN HAKKIN GERİ ALINAMAYACAĞININ ALTINI ÇİZEN RAMAZAN ARKAN, DAVASI OLMAYANIN SEVDASI OLMAZ... SN.CUMHURBAŞKANIMIZ’DAN İLHAM ALARAK GECE GÜNDÜZ DEMEDEN VATAN ve MİLLET AŞKIYLA BAYRAK ASMAYA DEVAM... RABBİM BİZİ BU DAVA YOLUNDAN, BU SEVDA YOLUNDAN AYIRMASIN” DEDi.