Doğanlar Mobilya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Doğan, dünya markası olma yolunda hızla ilerlediklerini söyledi. Doğan, 2024 yılını yatırım ve ihracat yılı ilan ettiklerini ve Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) markalarını satın alma konusunda ilgilerinin olduğunu söyledi.

Ekran Görüntüsü 2024 04 05 101534

BU YILKİ BÜYÜME ÖNGÖRÜMÜZ YÜZDE 70

2023 yılını yüzde 80 büyüme ile tamamladıklarını belirten İsmail Doğan, “Bu yıl da yüzde 70 büyüme hedefiyle çalışıyoruz. Dediğiniz gibi piyasalarda bir canlılık var. Daha önceki seçimlerde de yaşadığımız vatandaşın ‘Acaba zam mı olacak, döviz mi artacak?’ şeklindeki düşünceleri 31 Mart yerel seçimlerine yönelik de ortaya çıktı. Piyasada sektör hareketli. Canlılık ön talep gibi görünüyor. İnşallah aynı hareketlilik devam eder” dedi.

İSMAİL DOĞAN İLE NELER KONUŞTUK, NE ANLATTI?

GRUPTA BAŞARININ SIRRI NE?

YATIRIMDA FRENE BASMADIK

TMSF MARKALARIYLA İLGİLENİYORUZ

GÜNEŞ ENERJİSİ, DİJİTALLEŞMEYE YATIRIM

2024’Ü YATIRIM VE İHRACAT YILI İLAN ETTİK

AFRİKA’YI HEDEF BÖLGE OLARAK SEÇTİK

Kamuran Abacıoğlu yazdı: "Seçim Analizi: Enflasyon Seçmeni Küstürdü" Kamuran Abacıoğlu yazdı: "Seçim Analizi: Enflasyon Seçmeni Küstürdü"

FAİZLER YÜKSEK AMA FRENE BASMADIK

İSMAİL DOĞAN İLE ÖZEL RÖPORTAJIN TAMAMI

EKOVİTRİN DERGİSİ NİSAN SAYISINDA 

Gündemin en ilgi çekici gelişmelerini okuyucusuna aktaran Ekovitrin dergisine, yayın bayileri, zincir mağazalar, D&R mağazaları, Türk Telekom e-dergi platformu ve Dünya Store’dan temin edebilirsiniz...