Aytemiz Vaay ve İş Bankası Maximum iş birliğiyle ortaya çıkan kampanya, yakıt alımlarında teknoloji sayesinde tasarrufu, güvenliği ve kolaylığı hedefliyor. 

Otomobil seramik kaplama son dönemde moda oldu Otomobil seramik kaplama son dönemde moda oldu

Kampanyadan faydalanmak ve MaxiPuan kazanmak isteyen kullanıcıların, tek seferde ve farklı günlerde Aytemiz istasyonlarından 300 TL ve üzeri, 4 defa akaryakıt veya otogaz alışverişi yapması gerekiyor. Bunu gerçekleştirenler 60 TL değerinde MaxiPuan kazanıyorlar.

Bu yakıt alışverişlerinden en az biri, Maximum Mobil uygulamasında yer alan “Araçtan Ödeme” kısmına girilerek ve “Aytemiz Mobil Ödeme” seçeneğini kullanılarak yapılırsa kazanılan MaxiPuan 75 TL değerinde oluyor.

Bu işlemleri yapan kullanıcıların, uygulama üzerinde oluşturacakları kodu pompacıya göstermeleri yeterli oluyor. Aynı plakaya veya kaydedilen diğer plakalar için birden çok akaryakıt kodu oluşturabiliyor ve bunlar ayrı ayrı kullanılabiliyor. Oluşturulan koddan daha az yakıt alırsanız, kalan tutar kredi kartınıza iade ediliyor.

Aytemiz Vaay uygulaması ile bireysel elektronik satışı sektöre ilk olarak getiren Aytemiz, teknoloji sayesinde sunduğu indirimli akaryakıt fırsatının yanı sıra; yeni nesil market konsepti ON 7/24 Market’te yer alan İtalyan kahve lezzeti illy’den taze fırın ürünlerine kadar 2500’ü aşkın ürün çeşidi ile yolculuklara konfor katıyor.