Geniş hizmet ağıyla müşterilerinin sektörel ihtiyaçlarını etkin şekilde karşılamak için alanında uzman ve deneyimli personeli ile faaliyetlerini sürdüren Tanöz Nakliyat araç seçiminde de profesyonel davrandı. Tanöz Nakliyat, ağır, orta ticari kamyon ve hafif ticari araçların üretimi, geliştirilmesi ve pazarlanması alanında uluslararası bir lider konumunda olan IVECO’yu tercih etti.  Türkiye çapında geniş satış ve servis ağı ile hizmet veren IVECO Türkiye’nin Yetkili Satıcısı Iveco Otomotiv tarafından Tanöz Nakliyat’a firmanın seçtiği AS440S57T/P + Diamond, AS440S53T/P + Full, AS440S49T/P + Full modellerinden oluşan IVECO S-Way çekicilerin teslimi tören ile gerçekleştirildi. Toplam 25 adet IVECO S-Way çekicinin teslim töreni 13 Haziran Salı Günü Iveco Otomotiv’in Samandıra’da bulunan araç parkında gerçekleşti. Tanöz Nakliyat’ın 120 adetlik araçtan oluşan filosunun 100 adedini IVECO modelleri oluşturuyor.

 

TANÖZ YOLA YİNE IVECO İLE DEVAM EDECEK

Düzenlenen törende kısa bir konuşma gerçekleştiren IVECO Türkiye Genel Müdürü Hakkı Işınak ‘’Öncelikle Tanöz Nakliyat’a IVECO araçlarımıza güvenip yine bizi tercih ettiği için hepinizin huzurunda teşekkür etmek istiyorum. Şimdiye kadar 100 adet IVECO araç satışı gerçekleştirdiğimiz Tanöz Nakliyat ağır yük taşımacılığında iddialı olan ve farklı özelliklere sahip 25 adet IVECO S-Way’i tercih etti. Özellikle ülkemizin dört bir yanına ağır taşımacılık yapan Tanöz, tercih ettiği IVECO araçlarımızla kat edeceği mesafeleri güvenle, konforla ve tasarruflu bir şekilde gerçekleştirecek. Bakım ve Onarım Kontratlı yapılan bu satışla Tanöz bizlere, ‘Size tamamen güveniyorum’ mesajı da veriyor. Bu işte partneriz her sıkıntıda yanınızdayız ve yanınızda olacağımıza buradan ben ve ekibim adına sizlere söz veriyorum. Siz ve sizler gibi müşterilerimizle daha da büyüyeceğiz. İyi ki varsınız. IVECO güvencesiyle yola devam edecek olan Tanöz Nakliyat’a IVECO ile uzun mesafeler, iyi yolculuklar ve hayırlara vesile olmasını diliyorum’’ dedi.

IVECO Türkiye Genel Müdürü Hakkı Işınak’tan sonra Tanöz Nakliyat Genel Müdürü Serdar Tan’ın da kısa konuşmasında IVECO’ya teşekkür ederek uzun yıllardır marka ile çalıştıklarını ve çok iyi bir iş birliği içersinde olduklarını dile getirdi. Bir aile gibi olduklarını da sözlerine ekleyen Serdar Tan, IVECO dışında başka bir firma ile çalışmayı düşünmediklerini ifade etti. 

Tanöz Nakliyat’tan bir çok yöneticinin de davet edildiği teslim törenine IVECO yöneticileri ve çok sayıda basın mensubu katıldı.   

 

IVECO S-WAY, TASARRUF İLE KONFOR BU KABİNDE BİRLEŞTİ

Sürücü için mükemmel bir yol arkadaşı olan IVECO S-Way, filo sahibi için de ideal bir çözüm ortağı. Çevre dostu S-Way yakıt tasarrufu, ihtiyaca göre tasarlanmış kabin dizaynı, gelişmiş teknik özellikleri ve sürücü için çok önemli olan konforlu koltukları ile oldukça iddialı. Araçlar, CO2 emisyonlarını azaltan ürün özelliklerinin yanı sıra tamamen yenilenmiş kabin tasarımı ile göz dolduruyor. IVECO S-Way, aerodinamik performansını en üst düzeye çıkarmak için her ayrıntı dikkatle tasarlanmış. Hava akışını optimize etmek ve yakıt verimliliğinde önemli bir artış sağlamak için tüm detaylar düşünülmüş. Kaputun altındaki yeni motor serisi ve bileşenler, performans ve yakıt verimliliğinde çıtayı yükselterek iş üretkenliğini önemli bir ölçüde artırıyor.

 

 

HER ARACIN BAKIM VE ONARIM KONTRATI IVECO’DAN

IVECO’nun bakım onarım kontratı ile ilgili bilgiler paylaşan IVECO Türkiye Yedek Parça Müdürü Mehmet Ayaz ‘’Sektörün önem verdiği konulardan biri olan araçların bakım ve onarım maliyetlerinin düşük ve öngörülebiliyor olmasıdır. IVECO, “Elements” adı verilen “Bakım Onarım Kontratları” ile müşteri beklentilerini bu anlamda tam da istenildiği gibi karşılamaktadır. IVECO markası, müşteri koşullarını ve yıllık kat edilen kilometreleri esas alarak farklı kapsam alanlarına sahip kontratlarını müşterilerine sunmaktadır’’ dedi.

 

 

ELEMENTS KONTRATLARININ SAĞLIDIĞI FAYDALAR

·         Müşterilerin yatırımlarının değerinin uzun vadeli korunmasına yardımcı olmak.

·         Orijinal yedek parça ve yetkili servis bakımları ile aracın ikinci el değerini yükseltmek.

·         Araç bakımlarının planlanmasına yardımcı olmak, serviste kalış sürelerini azaltmak ve sürekli birinci sınıf güvenli araç kullanımını desteklemek.

·         Bakım ve onarımların orijinal IVECO yedek parçaları kullanılarak bu bakımların IVECO Yetkili Servis Ağı tarafından gerçekleştirilmesini sağlamak.