Yazılım şirketi The TMRW Foundation, Internet of Life’ı başlattığını duyurdu.

Bilgisayar oyunları geliştiricilerinden Cevat Yerli liderliğindeki Danışma Kurulu’nu atayan The TMRW Foundation, Internet of Life’ı başlattığını duyurdu. Küresel liderlerin desteğiyle Web3 çözümleri aracılığıyla iletişim ve çalışma biçimlerini dönüştürmeyi hedefleyen şirket, bu önemli adımla eşitsizlikleri gideren teknolojik çözümler sunmayı ve Web3 destekli bir gelecek inşa etmeyi amaçlıyor. Danışma kurulunda ise eski İrlanda Başbakanı Enda Kenny ile eski Deutsche Bank CEO’su Dr. Josef Ackermann da bulunuyor.

The TMRW Foundation’ın Kurucusu ve CEO’su Cevat Yerli, "The TMRW Foundation’ın Danışma Kurulu’na bu kadar önemli sektör liderlerinin atanması, vizyonumuzun güçlü bir yansımasıdır. Toplumu küresel ölçekte en önemli ihtiyaçlarına yönelik Web3 odaklı çözümler oluşturma ve sunma konusunda çeşitlilik, yetenek ve yüksek deneyime sahip liderleri bir araya getiriyoruz" dedi.

The TMRW Foundation Danışma Kurulu Başkanı ve eski Deutsche Bank CEO’su Dr. Josef Ackermann ise atamasıyla ilgili olarak şunları söyledi: "The TMRW Foundation, son yıllarda teknolojik gelişmenin ortaya çıkardığı eşitsizliklere çözüm sunan, herkese erişilebilir teknoloji ürünleri ve hizmetleri sunmaya odaklanmasıyla diğer kuruluşlardan ayrılıyor."

Çeltik tarlaları ZİHA ile ilaçlandı, çiftçiler merakla izledi Çeltik tarlaları ZİHA ile ilaçlandı, çiftçiler merakla izledi

Eski İrlanda Başbakanı Enda Kenny ise şu ifadeleri kullandı: "Özel sektör ve hükümet arasındaki iş birliğinin, topluma temel hizmetlerin sunumunda hiç olmadığı kadar önemli olduğu bir dönemde Danışma Kurulu’na katıldığım için kendimi ayrıcalıklı hissediyorum."

Albright Stonebridge Group’un Genel Müdürü Michael Warren ise "Son birkaç yılda hükümetler ve özel kuruluşlar için dijital oyun alanını tamamen değiştiren birçok gelişme yaşandı. The TMRW Foundation olarak, Web3 teknolojisinin insanların hayatlarına nasıl etki ettiğini belirlemeye çalışıyoruz" dedi.

Song K. Jung "Bu heyecan verici girişime uzun süredir sürdürdüğüm patent hukuku alanındaki deneyimimi katmanın mutluluğunu yaşıyorum. Bugünün hızla ilerleyen teknoloji odaklı dünyasında, fikri mülkiyeti korumak hiç olmadığı kadar önemli" şeklinde konuştu.

Integrated Insights’ın Başkanı ve Kurucusu Chris Thomas ise şunları söyledi: "Bugünün teknoloji iş dünyası inanılmaz derecede dinamik ve bir geçiş sürecinde bulunuyor."