Üç gün boyunca yerli ve yabancı katılımcılar Solarex İstanbul’da yeşil enerji alanında yenilikçi proje ve çözümlerini görücüye çıkardı. Güneş enerjisi sektör tutkunlarının heyecanlı beklediği en büyük buluşma SolarEX İstanbul gerek katılımcılar gerekse kendi enerjisini üretebilmek ve dünya markası firmalarla bir araya gelmek için sabırsızlanan binlerce yatırımcısıyla bir araya geldi.

SunPro Enerji Solarex İstanbul’a Damga Vurdu

Doğru Kalite/Fiyat oranını sağlayarak geniş ürün yelpazesi ile tüketicilerin beklentilerini en üst düzeyde karşılayan SunPro Enerji Solar Montaj Sistemleri, kaliteli ve yenilikçi ürünleri ile güneş enerjisi arazi ve çatı sektöründe Türkiye’nin aranan ve tercih edilen bir markası haline geldi.

Yeni yatırımlarla ürün portföyünü sürekli geliştiren SunPro Enerji, güçlü mali yapısı ve uzman kadrosuyla bugüne kadar yüzlerce megavat arazi ve çatı üzeri GES solar montaj sistemleri satışı ve uygulaması yaptı. SunPro Enerji, yenilenebilir enerjinin geleceğin en büyük mirası olduğu bilinciyle daima kendini geliştiren profesyonel bir şirket olarak yoluna devam ediyor.

SunPro Enerji Kurucu Ortağı ve CEO'su A. Kadir Aslan Ekovitrin'den Ali Karabaş'ın sorularını yanıtladı

Fuarda standını ziyaret ettiğimiz SunPro Enerji Kurucu Ortağı ve CEO’su Kadir Aslan ekibimizden Ali Karabaş’ın sorularını yanıtladı. Aslan, enerji sektörünün yoğun katılımıyla gerçekleştirilen fuarların önemine vurgu yaparak, yeni müşterilerle görüşme fırsatını yakaladıklarının altını çizdi.

SunPro Enerji Kurucu ortakları A. Kadir Aslan ve Fatih Topsakal

Ticaret Bakanı Ömer Bolat HOMETEX Fuarını ziyaret etti Ticaret Bakanı Ömer Bolat HOMETEX Fuarını ziyaret etti

SunPro İmzası Taşıyan Projeler Doğal Afetlere Karşı Dimdik Ayakta

SunPro imzası taşıyan projelerin Türkiye’nin dört bir yanına yayıldığını belirten Kadir Aslan, özellikle deprem bölgesindeki GES projelerinin depreme karşı dimdik ayakta durduğuna vurgu yaparak: “6 şubatta iki tane deprem yaşadık, Adıyaman’da gerçekleştirdiğimiz 5 megavatlık projemiz, üzerinde 30 cm kar varken iki büyük depreme de yakalandı ve en ufak bir problem olmaksızın dimdik ayakta durdu. Buradan şunu vurgulamak istiyorum, SunPro Mühendisliği ve SunPro çeliğinin doğal afetlere karşı dimdik ayakta durduğunu gördük” ifadelerini kullandı.