İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde 31 Mayıs - 1 Haziran tarihleri arasında düzenlenen “Perakende Günleri”,  sektörüne yön veren firmaları aynı çatı altında buluşturdu.  “Dijital Dünya” ana temasıyla sektörünün geleceğine yön veren pek çok yerli ve yabancı katılımcıyı ağırlayan etkinlik, 9.500’ü aşkın üst düzey yöneticiyi de bir araya getirdi. 

Perakende sektörünün duayen ismi Suat Soysal tarafından 'Dijital Dünya - Yeni Müşteri, Yeni Perakende, Yeni Dönem' ana temasıyla İstanbul Haliç Kongre Merkezi'nde düzenlenen Perakende Günleri 2023 bu yıl da geniş katılımla tamamlandı.

Sektörün ve dijital ticaretin geleceğine yön veren çok sayıda yerli ve yabancı konuşmacıyı 9 bin 500'ü aşkın üst düzey yönetici ile bir araya getiren etkinlik, çeşitli konferans ve oturumların yanı sıra 2 gün sürdü. 

TÜRK KAHVESİ SEVERLER ARZUM OKKA STANDINDA SOLUKLANDI 

Perakende Günleri kapsamında iki gün boyunca Türk kahvesi severlerin uğrak yeri olmayı başaran Arzum, Okka markasıyla binlerce ziyaretçiye kahve ikram etti. Standını ziyaret ettiğimiz Arzum Yönetim Kurulu Başkanı Murat Kolbaşı Ekovitrin Haber Merkezinden Ali Karabaş'ın sorularını yanıtladı. 

Kolbaşı, Türk kahvesinin mutlaka hak ettiği yere geleceğine vurgu yaptı.

Türkiye’nin önde gelen elektrikli ev aletleri markası Arzum, 55 yıllık köklü tarihiyle sektörde ‘Sen dokunursun değişir dünya’ mottosuyla tasarladığı ürünleriyle, güvenilir ve yenilikçi bir marka. Türkiye ve dünyada, gıda hazırlama, pişirme ve kızartma, sıcak içecek hazırlama, temizlik, kişisel bakım, ütü olmak üzere 6 farklı ürün kategorisinde 650 ürünüyle milyonlarca kişiye satış gerçekleştiriyor. Türkiye’de ilklere imza atarak küçük ev aletleri sektörüne yön veren Arzum, tasarım ve inovasyonu vazgeçilmezi olarak görüyor. Bu vizyon ile, ulusal ve uluslararası birçok yarışmada prestijli ödüllerin sahibi olan Arzum aynı zamanda Arzum OKKA markasıyla Türk kahvesi kültürünün dünyaya yayılımını da misyon edindi. Doğrudan fincana servis, közde pişirilme ve kendi kendini yıkayabilme özellikleriyle dünyanın her yerinde ideal lezzetler sunan Arzum OKKA'lar, Türk kahvesinin globalleşme serüvenine makineli çözüm oldu. 2019'un ilk yarısında Ducati birlikteliği ile ses getiren, tasarım ve performansın buluştuğu bakım serisi Ducati by Arzum ile erkeklerin kişisel bakımında da vazgeçilmez olan Arzum, bu pazarda büyümek için çalışmalarını sürdürüyor. 2020’nin son aylarında gerçekleşen ve rekor talep gören halka arz ile gücüne güç katan Arzum, dünya markası olma hedefiyle yeni başarılara imza atma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

Büyük Değerlerle Gelecekte Arzum Var

Sadece müşterilerimiz için değil çalışanlarımız için de iş sağlığı ve güvenliği konularından sosyal sorumluluk bilincine kadar gerek eğitim gerek sosyal faaliyet süreçleriyle ele alınan vizyoner marka tavrına sahip. Daha çalışkan, daha ahlaklı, daha anlayışlı ve da iyi bir birey ve marka olma yolunda atılan birçok adım var.

Çevreye Duyarlılıkta Arzum Var

Tüm çalışanları ile birlikte ulusal ve uluslararası tüm mevzuatlara uyarak üretim süreçlerinin her anında dünyaya ve doğaya daha çok saygı prensibiyle faaliyet gösteren bir anlayış var. Bugün ve gelecekte daha çok çevreye duyarlı ürün ve sektöre bu konuda her zaman öncü olma sorumluluğu var.

Kalite Odaklılıkta Arzum Var

Değişen ve her gün gereksinimleri artan dünyada güncel ve ileri teknolojiyi takip ederek kolay satın alınabilir ve kullanılabilir kaliteli ürünler sunmak ve bu ürünlerle birlikte her an ulaşılabilir hizmet kalitesini her gün daha da geliştirmek var.

Dünyanın Saygın Markaları Arasında Arzum Var

Ürettiği her ürünle yenilikçi ve kaliteli ürün yönünü daha çok gösteren bir başarı, bugün dünyanın 35’e yakın ülkesinde 10 milyon eve keyif, kolaylık ve ileri teknoloji sunarak güzel anlara eşlik etmenin mutluluğu ve her yeni adımda ülkemizi en iyi şekilde temsil etmenin mutluluğu var.

Yaşamda Arzum Var

Bugün gıda hazırlama, pişirme ve kızartma, içecek hazırlama, temizlik, kişisel bakım, ütü olmak üzere 6 ürün kategorisinde 250’den fazla ürünüyle yaşamın her alanında yenilikçi teknolojisi, müşteri memnuniyetini ön planda tutan marka değerleri ile Arzum var. Keyifte Okka Türk Kahve Makinesi, nefis lezzetlerde Arzum Technoart El Blender, işte, yolda, okulda Arzum Shake’N Take, temizlikte Arzum Olimpia Power, ütüde Arzum Steamart Lux, güzellikte Bellisima Beach Waves.

Mutfakta Arzum Var

Gıda Hazırlama kategorisinde blenderdan, mutfak robotuna, doğrayıcıdan, miksere, kıyma makinesinden, katı meyve sıkacağına, narenciye sıkacağından, kahve öğütücüsüne; Pişirme ve Kızartma kategorisinde ekmek kızartmadan, tost ve ızgara makinelerine, waffle makinesinden, mini/ midi fırına, fritözden, ekmek yapma makinelerine birçok ürünle mutfakta kolaylık, şıklık, lezzet var.

Keyifte Arzum Var

İçecek kategorisinde Türk kahvesi makinelerinden, çay makinelerine, su ısıtıcılardan, filtre kahve makinelerine birçok ürünle yaşamınızda keyif, hoş sohbet, birliktelik var.

Temizlikte Arzum Var

Elektrikli ev aletleri kategorisinde torbalıdan, torbasız elektrik süpürgelerine, dikey elektrikliden, dikey şarjlı süpürgelere birçok ürünle evinizde değişim, yüksek performans ile size zaman var.

Güzellikte Arzum Var

Kişisel Bakım kategorisinde saç bakımından, yüz ve vücut bakımına birçok ürünle hayatınızda, kolaylık, tarz, güzellik var. Erkek bakım serisini keşfet, gücü hisset.

Yüksek Buhar Gücüyle Ütüde Arzum Var

Ütü kategorisinde buharlı ütüden, buhar kazanlı ütülere, seyahat ütüsünden, ütü masasına birçok ürünle yaşamınızda rahatlık, kolaylık, keyif var.