1973 yılında Kayseri Organize Sanayi Bölgesinde kurulan Barlas Trans, Murat Aslan ve Ayhan Kalender’in önderliğinde büyümesini sürdürüyor. 2022'de İstanbul şubesinin açılışını gerçekleştiren kuruluş, 28 Temmuz itibariyle de yeni şubesini İzmir Bayraklı'da açtı.

image003

Barlas Trans, Türkiye, AB ve Türki Cumhuriyetleri arasında 2011 yılından bugüne kadar modern araç filosu ile karayolu, havayolu, denizyolu ve demiryolu taşımacılığını, lojistik tesisleri ve uluslararası çözüm ortakları ile profesyonel hizmetler sunuyor.

Değişime ve yeniliğe açık yaklaşımıyla, gelişen teknolojiye paralel adımlar adan firma, alanında profesyonel ekibiyle; aktif, etkin hızlı, güvenilir ve emniyetli hizmet politikasıyla fark yaratıp ulaşım sektöründe yeni değerler kazandırmayı hedefliyor.

Omsan Logistics, “Yeşil Taşımacılık” yolculuğunda önemli bir adım daha attı Omsan Logistics, “Yeşil Taşımacılık” yolculuğunda önemli bir adım daha attı

Barlas Trans, güvenilir, güçlü, saygın, efektif, müşteri odaklı, doğaya saygılı, anında bilgi akışına ve bunun gerektirdiği güncel teknolojiye önem veren, alanında “Lider Şirket” olmayı vizyon edinmiş yapısıyla büyümeye devam diyor.