banner607

Lova Yatak En Rahat Ürünleriyle Avrupa’nın En Büyük Mobilya Fuarı’nda!

Dünya mobilya sektörünün en önemli etkinliklerinden biri olan IIFF 2023 İstanbul Mobilya Fuarı bugün başlıyor. Türkiye’nin lider mobilya markalarının yaratıcısı Doğanlar Holding’in rahat uyku markası LOVA Yatak, fuarda en yeni ve en teknolojik ürünlerini ziyaretçileriyle buluşturacak.

İş Dünyası 24.01.2023, 09:15
Lova Yatak En Rahat Ürünleriyle Avrupa’nın En Büyük Mobilya Fuarı’nda!

Vücut yapısı ve uyuma alışkanlıklarına uygun yatak seçenekleriyle uykunun en rahat halini vadeden Türkiye’nin rahat uyku markası Lova Yatak, dünya mobilya sektörünün liderlerini bir araya getiren IIFF 2023 İstanbul Mobilya Fuarı’nda ziyaretçileriyle buluşacak. 24-29 Ocak tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan fuarda Lova Yatak, yeni yatakları ve birbirinden çeşitli uyku grubu ürünleri ile yer alacak.

BU YATAKLAR RAHATLIĞA DAVET EDİYOR!

İstanbul Fuar Merkezi 3. Salon, 311/B standında yerini alacak olan Lova Yatak, Ar-Ge merkezinde yapılan çalışmaların sonucu ortaya çıkan ürünlerini tüketiciyle buluşturacak. Kullanıcısına uykunun en rahat ve en konforlu halini sunan Lova Yatak, ergonomik tasarımları, farklı vücut yapılarına uygun son teknoloji kullanılarak tasarlanmış yatakları, rahat uykunun en önemli tamamlayıcısı yastıkları ve zengin ev tekstili ürünleri ile fuarda yer alacak.

EN RAHAT UYKU İÇİN FİZYOTERAPİST DOKUNUŞU

Farklı uyku ihtiyaçlarına göre en doğru yatak ve yastık seçimini mağazalarında fizyoterapistler eşliğinde sunan Türkiye’deki ilk ve tek firma olma ayrıcalığını taşıyan Lova Yatak, fuar alanında yer alacak standında fizyoterapistleri ile birlikte yer alacak. Fuarda Lova Yatak’ı ziyaret edenler Fizyoterapistlere postür analizi yaptırma imkanı bulacak.

Tüm dünyada 500’ü aşkın satış noktası ile en ulaşılabilir markalardan biri olan Lova Yatak, ürünlerinin rahatlığını İstanbul Mobilya Fuarı aracılığı ile tüm dünyayla buluşturacak.

Yorumlar (0)