banner363

banner453

banner454

banner403

banner420

Lolliboni World Food İstanbul’da görücüye çıkardığı ürünleriyle ziyaretçilerden tam not aldı

Lolliboni AŞ, Almanya, Hollanda ve Romanya’da bulunan kendi depoları ile birçok ülkeye hizmet vermenin yanı sıra; Moldova, İtalya, Fransa, Belçika, Suudi Arabistan, Katar, Azerbaycan başta olmak üzere 60'a yakın ülkeye ihracat gerçekleştiriyor. Oyuncaklı Şeker kategorisinde Türkiye’de başarı kazanan Lolliboni, marka bilinirliğini yurtdışında da sağlamayı amaçlıyor.

İş Dünyası 14.09.2021, 12:41 14.09.2021, 15:32

Lisanslı Oyuncaklı Şeker üretimi yapan Lolliboni AŞ yaptığı lisans anlaşmalarında da kendi kategorisinde ilerliyor. Ürün gamında ise başlıca; sert şeker (sosyete şekeri), pamuk şeker, sürpriz yumurtalar, sürpriz paketler, oyun kutuları geliyor. Firma İstanbul'da düzenlenen ve sektörün önemli isimlerini aynı çatı altında buluşturan Werld Food İstanbul'da en son ürünlerini görücüye çıkardı. 

Lisansların yanı sıra kendi karakterlerini geliştiren Lolliboni AŞ, bu karakterler ile de ürün gamını artırıyor. Plastik üretimini de grup firmalarından olan Grande Plastik ile kendi bünyesinde tutuyor, içerikte kullandığı plastik ürünleri, dış kapları ürettiği gibi oyuncak setlerinin de üretimini yapıyor. Aynı ihtiyaca yönelik siperlik üretimi, dispanser üretimi, saklama kapları üretimi gibi yaptığı üretimler ile plastik kanalında da ürün portföyünü geliştiriyor. Üretim tesisinde bulunmayan ürünleri ise yine sektörün öncü firmaları ile yaptığı anlaşmalar ile private label ürettiriyor ve denetim altında tutuyor.

Yeni lisans anlaşmaları gerçekleştiren Lolliboni, geliştirdiği ürünler ile sektörde dinamik kalmaya devam ediyor. Yapmış olduğu işbirlikleri sayesinde Lolliboni, doğru ürün, doğru yer, doğru zaman düşüncesi ile Türkiye genelinde 50'ye yakın bayiye ulaştı. Büyüyen dağıtım ağı, uygun fiyat politikası ile ürünlerin Türkiye’nin her noktasında son tüketiciye ulaşılabilirliğini hedefleyen firma, yerli sermaye gücüyle geliştirdiği ürünler ile de tüm dünyada  aktif pazar yaratmayı planlıyor.

banner518
Yorumlar (0)