POS Başvurusu İçin Hangi Evraklar Gereklidir?
Firmalar için ödemeleri güvenli ve hızlı şekilde almak her zaman önem taşır. Aynı durum müşteriler açısından da titizlikle takip edilir. Müşteriler problem yaşamadan kolaylıkla ödeme yapmak isterler. Kolay bir ödeme yöntemi için POS başvurusu yapabilirsiniz. POS cihazları temassız özellikleri ile daha rahat bir alışveriş deneyimi sunar.


Bireysel şirketlerde POS başvurusu yapmak için bazen bankalardan online şekilde yararlanmak mümkündür. Online bir şekilde POS başvurusu yapabilir ve daha sonra müşteri temsilcisi ile süreci takip edebilirsiniz. Akbank POS başvurusu için sadece başvuru formunu doldurmak yeterlidir.


POS Cihazı Başvurusu Sonrası 
POS başvurusu yaptıktan ve gerekli süreçleri takip ettikten sonra işletmenizde POS cihazı kullanmaya başlayabilirsiniz. POS kullanmaya başladıktan sonra uygun komisyon oranları, güvenli ödeme yöntemleri, ödemelerinizin hızlı şekilde size yapılması ve bunun gibi size özel sunulan birçok farklı deneyimden yararlanabilirsiniz.


POS başvurusu için banka tercihleri yaparken mutlaka size sunulan ekstra kampanyalara ve komisyon oranlarına bakmalısınız. Sizin için uygun olan bankayı seçerek kullanmaya başlayabilirsiniz. Farklı komisyon oranları ve ödemelerin hesabınıza düşme süreleri bankalarda değişiklik göstermektedir. O nedenle tüm seçeneklere bakmalı ve daha sonra sürecin hızlı şekilde ilerlediği bir banka tercih etmelisiniz.


POS Başvurusu Hangi Bankadan Yapmalıyım?
Akbank’ta şubeye gerek kalmadan POS başvurusu yapabilirsiniz. İndirimli ve kampanyalı komisyon seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. 7/24 başvuru yapabilir ve adrese teslim başvuru sürecinden yararlanabilirsiniz. Ertesi gün ödeme teslim yöntemi ile paranızı beklemeden alabilirsiniz. Üstelik Akbank’ta hesabınız olmasa bile online başvuru seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Başvuru yapmak için tıklayınız