banner607

Sinan Çetin Bey ne yapıyorsunuz? Babalı oğullu çırılçıplak soyundular!

Ünlü yönetmen Sinan Çetin, Bodrum tatilinde teknede ulu orta yerde üstünü değiştirirken çırılçıplak görüntülendi. Dün de Çetin'in oğlu Rafael Cemo'nun çıplak fotoğrafı gündeme bomba gibi düşmüştü.

Magazin 14.06.2021, 13:54 14.06.2021, 13:59
Sinan Çetin Bey ne yapıyorsunuz? Babalı oğullu çırılçıplak soyundular!

Başarılı şarkıcı Nil Karaibrahimgil, tatil sezonunu ailesiyle Bodrum'da açtı. Karaibrahimgil, önceki gün teknesinde arkadaşı Sinan Çetin ve eşini ağırladı. Tatilde rahatlığın dozunu kaçıran Çetin, bir ara herkesin içinde mayosunu değiştirdi.

ÇIRILÇIPLAK GÖRÜNTÜLENDİ

Takvim'de yer alan habere göre, uzun bir deniz keyfi yapan yönetmen Çetin, sudan çıkıp kurulandı. Nil Karaibrahimgil'in yanı sıra teknedeki diğer iki kadına da aldırış etmeyen Sinan Çetin, ulu orta mayosunu değiştirdi. Çırılçıplak görüntülenen Sinan Çetin'in rahatlığı görenleri şaşkına çevirdi.

Yönetmen Sinan Çetin 2017 yılında da Bodrum'daki ıssız bir koyda yine çırılçıplak görüntülenmişti.

OĞLU DA ÇIRILÇIPLAK POZ VERDİ

Yönetmen Sinan Çetin ile Rebekka Çetin'in evliliğinden dünyaya gelen Rafael Cemo Çetin de bir taşın üzerinde çırılçıplak poz vermiş ve kısa sürede gündem olmuştu.

OĞLU DA ÇIRILÇIPLAK POZ VERDİ

Yönetmen Sinan Çetin ile Rebekka Çetin'in evliliğinden dünyaya gelen Rafael Cemo Çetin de bir taşın üzerinde çırılçıplak poz vermiş ve kısa sürede gündem olmuştu.(haberler.com)

Yorumlar (0)