banner363

banner453

banner454

banner403

banner420

Şalvar giyip yazma bağlayarak zeytin topladı! 'Camdaki Kız' Burcu Biricik'i bir de böyle görün!

Son dönemin en gözde oyuncuları arasında yer alan Burcu Biricik, 'Kırmızı Oda' dizisindeki 'Boncuk' karakteriyle Türkiye gündemine otururken, şu sıralar ise 'Camdaki Kız' dizisinin baş karakteri olan 'Nalan'ı canlandırıyor. Başarılı oyunculuğunun yanı sıra güzelliğiyle de dikkat çeken Burcu Biricik, sosyal medyada da oldukça aktif... Instagram'da 3.1 milyon takipçisi bulunan güzel oyuncu, son olarak başında tülbent, üzerinde şalvarıyla zeytin toplarken çektirdiği fotoğraflarla mest etti. Makyajsız haliyle paylaşımda bulunan Burcu Biricik'in doğal güzelliği binlerce beğeni aldı. İşte o pozlar...

Magazin 21.10.2021, 15:13 21.10.2021, 15:21
Şalvar giyip yazma bağlayarak zeytin topladı! 'Camdaki Kız' Burcu Biricik'i bir de böyle görün!

Son dönemin en gözde oyuncuları arasında yer alan Burcu Biricik, 'Kırmızı Oda' dizisindeki 'Boncuk' karakteriyle Türkiye gündemine otururken, şu sıralar ise 'Camdaki Kız' dizisinin baş karakteri olan 'Nalan'ı canlandırıyor.

Başarılı oyunculuğunun yanı sıra güzelliğiyle de dikkat çeken Burcu Biricik, sosyal medyada da oldukça aktif...

Instagram'da 3.1 milyon takipçiye sahip olan güzel oyuncu, son olarak başında tülbent, üzerinde şalvarıyla zeytin toplarken çektirdiği fotoğrafları sosyal medyada paylaştı.

Reklamcı Emre Yetkin ile mutlu bir evlilik sürdüren oyuncu Burcu Biricik, hafta sonu İstanbul'dan kaçarak soluğu Ayvalık'ta aldı.

Geçtiğimiz hafta sonunu arkadaşlarıyla birlikte Küçükköy'de geçiren Biricik, başına yemeni bağlayıp, şalvar giydi. Keyifli vakit geçiren 32 yaşındaki oyuncu, o anları da sosyal medya hesabından yayınladı. Makyajsız haliyle paylaşımda bulunan Burcu Biricik'in doğal güzelliği binlerce beğeni aldı.

Yorumlar (0)