banner363

banner380

banner396

banner403

banner420

Popstar Bayhan: "Annem bana fare zehri içirmeye çalıştı!"

Acun Ilıcalı’nın yeni dijital platformu Exxen'de yayınlanan Katarsis programına konuk olan Popstar Bayhan, kan donduran bir itirafta bulundu. Zorluklarla geçen çocukluk döneminden bahsederken "Annem ablamla bana fare zehri içirmeye çalıştı" diyerek ağızları açık bıraktı.

Magazin 11.01.2021, 12:10
23
Popstar Bayhan: "Annem bana fare zehri içirmeye çalıştı!"

Popstar yarışmasıyla tanınan Bayhan Gürhan, uzman psikolog Gökhan Çınar'ın Exxen'de yayınlanan "Katarsis X-TRA" programına konuk oldu. Programda zaman zaman duygusal anlar yaşayan Bayhan, aile yaşantısından bahsederken "Evimiz Adana'da tarla kenarındaydı. Annem ve ablamla yaşardım. Babamın bizden bağımsız Almanya'da bambaşka bir hayatı vardı. Hatırladığım en net şey hep karnım açtı" dedi.

"ANNEMİN VERDİĞİ FARE ZEHRİNİ İÇMEYE ÇALIŞIRKEN ABLAM ENGELLEDİ"

Annesinin vefatı hakkında konuşan şarkıcı, anlattıklarıyla herkesi şaşkına çevirdi. Bayhan, yaşadıklarıyla ilgili şunları söyledi: "Annemin aramızdan ayrılışı çok üzücüdür. Bir gün birlikte fare zehri aldık ve evimize gittik. Eve vardığımızda zehri çay bardağına doldurdu. İlk önce ablama uzattı, o istemedi. Ardından bana uzattı, ben tam bardağı alıp içecekken ablam engelledi. Sonunda ise annem o zehirden içer gibi oldu. O an hatırladığım tek şey, bağırarak dışarı çıktı ve o andan sonra bir daha annemi hiç görmedim. Bu çaresizlikle yapılmış bir şeydi. Ben çok kötü bir çocukluk yaşadım."

"ANNEM ÖLÜNCE ALMANYA'YA GİTTİK, ABLAM ORADA ÖLDÜ"

Hürriyet'in haberine göre Popstar Bayhan, annesini kaybettikten sonra Almanya'ya babasının yanına gittiklerini söyleyerek "Orada da üvey annemiz oldu. Bizi aç bırakırdı. Sonra kendimi Almanya'da bir çocuk esirgeme kurumunda buldum. Bir sene boyunca rahibeler bize baktı. Ablam, Almanya'da okumaya devam etti, ben Türkiye'ye geldim. Ablamı orada trafik kazasında kaybettik" dedi. Şarkıcı, "İstanbul'a geldim bir şeyler yapmaya çalıştım. Hep şarkı söylerdim. Kaybolmuş bir ruh gibiydim" dedi.

Yorumlar (1)
ayhan 2 hafta önce
öff bayhan yapıyorsan müzik yap bıktık senden