. Damat Tween, İspanya’nın dünya futbolundaki güçlü temsilcisi Atletico Madrid’in 2023/24 sezonunda resmi moda sponsoru oldu. Damat Tween, ortaklık kapsamında Atletico Madrid oyuncu ve teknik kadrosuna, kulübün mirasını, tutkusunu ve azmini yansıtan inovasyon ve tasarım odaklı yepyeni bir stil oluşturacak.

Dünyaca ünlü iki güçlü markanın anlaşması, düzenlenen törende Orka Holding Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Orakçıoğlu ve Atletico Madrid Başkanı Enrique Cerezo tarafından imzalandı. Civitas Metropolitan Stadyumunda gerçekleştirilen törene, Orka Holding Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Orakçıoğlu ve eşi Ahu Orakçıoğlu, Orka Holding Pazarlama Grup Başkanı Büşra Orakçıoğlu, Orka Holding Uluslararası Danışmanı Marco Risaliti, Atletico Madrid Ticari Genel Müdür Yardımcısı Antonio Moreno ve Uluslararası İş Geliştirme Başkanı Danilo Scio ile iki kuruluşun bazı temsilcileri katıldı.

soldansaga_SuleymanOrakcioglu_EnriqueCerezo1

Orakçıoğlu: “Olağanüstü bir stil hikayesi oluşturacağız”

 

Orka Holding Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Orakçıoğlu “Dünya futbolu ve modasının iki köklü markası Damat Tween ve Atletico Madrid’in iş birliği hayırlı, uğurlu olsun. Damat Tween ile küresel arenadaki büyümemiz, Atletico Madrid ile imzaladığımız güçlü stratejik ortaklıklarla devam ediyor. Aynı zamanda moda ve futbol dünyası arasında dinamik bir bağ kurma fırsatı da sağlayan Atletico Madrid ile Damat Tween iş birliğinin, her iki köklü markaya değer katacağına gönülden inanıyorum” dedi.

Damat Tween’in yarım asra doğru emin adımlarla ilerleyen köklü geçmişinde inovasyon ve tasarıma büyük önem verdiğinin altını çizen Orakçıoğlu “Damat Tween’in Los Rojiblancos’un yenilmezlik ruhuna ve olağanüstü geçmişine mükemmel bir uyum sağlayacağından şüphemiz yok. Kulübün tutkusunu, mirasını ve azmini yansıtan olağanüstü bir stil hikayesi oluşturmaya odaklandık. Oyuncuların ve kadronun saha dışında zarif bir karizmaya bürünmesini sağlamakla kalmayıp, mükemmeliyet arayışımızın Atletico Madrid ile paylaştığımız ortak değerlere sıçradığını da göstereceğiz. Birlikte futbol ve moda dünyasının standartlarını belirlemekle kalmayıp onu yeniden tanımlayacağız. Damat Tween’in modadaki ustalığının ve Atletico Madrid’in yenilmezlik ruhunun heyecan verici birleşimini görmeyi ve göstermeyi heyecanla bekliyoruz. Stil, mükemmeliyet ve centilmenlik içerecek bu iş birliği aynı zamanda unutulmaz anlarla dolu heyecanlı bir sezonun da vaadidir” dedi.

 

Cerezo: “Damat Tween ile birlikte yeni başarılar kutlayacağımıza eminim”

Atletico Madrid Başkanı Enrique Cerezo ise “Damat Tween’in konforu son moda trendlerle birleştiren önerileri, Atletico Madrid olarak seyahatlerimizde ayrıcalık, zarafet ve varlık hissi sağlayacak. Bu iş birliği aynı zamanda Damat Tween’in uluslararası spora olan bağlılığı ile global büyümesini de güçlendirecektir. Orka Holding’in Atletico Madrid’e duyduğu güvene minnettarız ve birlikte yeni spor başarılarını kutlayacağımıza eminim” diye konuştu.

soldansaga_BusraOrakcioglu_SuleymanOrakcioglu_EnriqueCerezo_AhuOrakcioglu