Avrasya Yükseköğretim Zirvesi yoğun katılımla gerçekleşecek

9.EURIE – Avrasya Yükseköğretim Zirvesi'ne; Arap Üniversiteler Birliği’nin 70 üye üniversitesi ve Başkanları, Akdeniz Üniversiteler Birliği -UNIMED- Avrupa Üniversiteler Birliği-EUA- EURIE katılım sağlayacak.

Mehmet Gültekin’e Birleşik Krallık’tan “Eğitim Doktorası” Mehmet Gültekin’e Birleşik Krallık’tan “Eğitim Doktorası”

Tomorrow Girişimcilik ve İnovasyon etkinliği

EURIE 2024 ile eş zamanlı Imagine Tomorrow Girişimcilik ve İnovasyon etkinliğimizde ise 100’ün üzerinde girişimci stantları ile projelerini sunacaklar.

Zirve’de, 67 ülkeden 270 kurum, 156 konuşmacıyla 62 panel, seminer ve konferansta birçok farklı alan dünyadan üniversitelerin üst düzey temsilcileriyle ele alınacak.

eurie-banner-05-02-2024-scaled
 
Kuveyt Yükseköğretim ve Bilimsel Araştırma Bakanı Sn. Dr. Adel Ali İbrahim Al Manea, Ürdün Yükseköğretim ve Bilimsel Araştırma Bakanlığı Genel Sekreteri Sn. Prof. Mamoun M Al-Debi, Filipinler Yükseköğretim Komisyonu Başkanı Sn. Dr. J. Prospero açılış programında yer alacak.

Özellikle uluslararası öğrenci temininde ve işbirliklerinde ülkemizin yükseköğretimde bir cazibe merkezi olma yolculuğuna pozitif yönde ciddi katkı sağlayan EURIE, 27 Şubat 2024 Salı günü, saat 10’da yapılacak.