banner363

banner453

banner454

banner420

Bilal Erdoğan'dan TÜGVA açıklaması

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) ve ENSAR Vakfı yönetiminde yer alan Bilal Erdoğan, vakıfların hedef alınmasının bir sebebi olduğunu ve kurumların itibarsızlaştırılmasına müsaade edilmemesi gerektiğini söyledi.

Güncel 14.10.2021, 21:53
Bilal Erdoğan'dan TÜGVA açıklaması

Erdoğan, "Bu topraklar üzerinde kardeşçe, bu toprakları bu topraklar yapan değerler etrafında yaşarız. Ama bunu düşmanlarımız istemiyor. Eskiden de bugün de maalesef bu topraklardaki dik duruşun bu güçlenmenin olmasını istemeyen odaklar elbette içeride kendi maşalarını bulup seferber ediyorlar. Bizi bunlara karşı uyanık olmak zorundayız." dedi. 

“İmkanı olmayan çocuklarımıza eğitim desteği sağlıyor”

Kocaeli’nin bu tarafına hiç gelmediğini fark ettiğini söyleyen Ensar Vakfı Genel Kurulu Üyesi olan Bilal Erdoğan, şöyle konuştu:

“Hem dokusuyla hem manzarasıyla çok güzel bir mahalle. Vakfımız için hayırlı olmasını diliyorum. Dünyanın her tarafında ülkemizde de hukukun mevzuata uygun şekilde vakıf dernekler STK’lar kamu hizmetini ikame ettiren, yani kamu hizmetini güçlendiren çoğaltan kurumlardır. Elbette ki vatandaş vergisini verir. Burada belediyemiz burayı Ensar Vakfı'na tahsis ediyor. Ensar Vakfımız da gönüllerini ve personellerini burada ihtiyaçlarını karşılıyor. İmkanı olmayan çocuklarımıza eğitim desteği sağlıyor, burs verdiği öğrencilerimizi çeşitli projelerde bir araya getiriyor.” 

Yorumlar (0)