banner363

banner380

banner396

banner403

banner420

08.05.2020, 11:40 1266

DÜNYAYI YÖNETEN KÜRESEL SERMAYENİN KORKUNÇ PLANI

KORONAVİRÜSÜN ŞİFRELERİ

Virüs ile aşı artık global bir silah olarak kullanılabilirdi ve insanların da bu yeni kitle yönetim metodu ile tanışma vakti gelmişti. Aşı ile birlikte enjekte edilen dijital kodlamalar hemen herkese mecburi tutulacak. Sen hastalıkların önceden tespit edilecek diye sevinirken, onlar senin ne zaman ve hangi hastalığa yakalanacağına karar verecek. Hangi zengine istediği organın nerede olduğu bilgisi tek tuşta olacak.

Şeytani aklın her zaman uyguladığı ve işine de yaradığı zaman içerisinde metodları farklı olan bir formül. Önceleri ülkelerin aralarında savaşmalarında onlara finansal destekler sağlayan, parlamenter sisteme geçişle beraber devlet yönetimlerine sirayet ederek direk savaşların çıkmasını sağlayan yine bu zihniyet. Fransız devriminden sonra oluşturdukları yeni dünya düzeninde parlamenter sistemle devlet yönetimlerine girmelerinin önü de açılmış oluyordu. Ellerindeki basın tekeli ve kendi icatları olan ideolojilerle toplamda 110 milyonun üzerinde insanın ölümüne neden olan iki dünya savaşının çıkmasını bile organize edecek güce erişerek küresel olarak dünyaya şekil vermeye başlamışlardı. Biz savaş ve yıkımların sonunda galip devletleri tanısak da asıl galip onları kullanan devletler üstü bir güce erişmiş olan bu şeytani zihniyetti. 19. yy İngiltere üzerinden 20. yy'da da Amerika üzerinden dünyaya şekil veriyorlardı. İnsanları kitleler halinde hareket ettirirken de ideoloji ve basın tekeli üzerinden propaganga elindeki en kuvvetli silahlarıydı.

Ateşli silahların tahrip gücü ve sayısal çokluğu dünyayı galip gelenler için bile yaşanamaz kılacağından, silahlı küresel savaşların devri bitmişti. Formülün yıkım kısmı için yeni bir metot gerekliydi. Bunu da yıllar önce Henry Kissinger,

 "Petrolü kontrol edersen, ulusları, gıdayı kontrol edersek insanları kontrol edersin" şeklinde dile getirmişti. Gıda da artık kendi kendine yeten devlet kavramına da tohum üzerindeki oyunlarıyla son veriyorlardı. Belki de 3-5 sene sonra domates, biber gibi temel tarım ürünlerini de markalar adı altında göreceğiz.

VİRÜS SAHNEDE

Kuş ve domuz gripleriyle bulundukları bölgelerde yeterli tedirginliği uyandırmışlardı.  Virüs ile aşı artık global bir silah olarak kullanılabilirdi ve insanların da bu yeni kitle yönetim metodu ile tanışma vakti gelmişti. Koronavirüs (COVID-19) ilk olarak Wuhan'da sahne alırken, Çin dize getirilecek, Amerika'da da sonun başlangıcı başlatılacaktı.

Dikkat ettiyseniz, Çin'de başlayan bu salgında önce Çin dünyadan izole edilerek aralarındaki uyuşmazlık durumunda, Çin'e dünyanın hakimleri oldukları gösterirken tüm dünyayı da salgınla beraber bloke ediyorlardı. Bu boyutta bir durumla karşılaşan dünya ise onların istekleri doğrultusunda tedbirler almaya mecbur kalıyordu. Sınırlarını kaldırıp kendi arasında sınırsız bir seyahat özgürlüğü olan Avrupa Birliği ülkeleri bile korkunun esiri olup birbirlerine sınırlarını kapatıyordu.

İstedikleri ortam yavaş yavaş oluşmaya başladı. Otoritenin bunu sonlandıracak hamlesine zemin hazırlanıyor. O da şimdiden dillendirilmeye başlandı: "Tek kurtuluşu aşı mı?"

Aşı ile birlikte enjekte edilen dijital kodlamalar ileri de hemen herkese mecburi tutulacak. İleride bir sorun çıkmaması yalanı, hastalıkların önceden tespiti hikayesi ile insanlara enjekte edilecek. Belki de olmayanlara banka ve devlet işlemlerinde hatta uçak başta olmak üzere seyahat yasaklaması gelecek. Sen hastalıkların önceden tespit edilecek diye sevinirken, onlar senin ne zaman ve hangi hastalığa yakalanacağına karar verecek. Hangi zengine istediği organın nerede olduğu bilgisi tek tuşta olacak. İnsan bir sonrasını düşünmek bile istemiyor.

Yorumlar (0)
banner435