banner181

Sağlıksız saçlara kalıcı çözümler

03 Ağustos 2016 Çarşamba 15:45
Bu haber 4634 kez okundu

Zigavus İlaç Kozmetik, saç problemi yaşayanlara kalıcı çözümler sunuyor. Zigavus’un güneş görmeyen ve hava almayan kapalı saçlar için geliştirdiği ürünler kullanıcılar tarafından ilgi ile karşılanıyor.

Sağlıksız saçlara kalıcı çözümler
 Zigavus İlaç Kozmetik tarafından geliştirilen Medicade ve Argan Oil saçlarından sorun yaşayan kullanıcılar tarafından yoğun ilgi görüyor. Bu ürünler özellikle güneş görmeyen ve hava almayan saçların daha sağlıklı olmalarına yardımcı oluyor. Kapalı kalmaya bağlı saçlarda ağırlaşmış his yerine yeniden hafiflik ve ferahlık veriyor. Zigavus Feminine 17 bitki özü, 5 mineral, 3 vitamin, keratin, salisilik asit ve bitkisel kök hücre aktif ajanı içeren özel formülüyle gün boyu kapalı kalan saçlara komple onarıcı bakım sağlıyor. İçeriğindeki yoğun keratin sayesinde saçların parlak bir görünüm kazanmasına ve kolayca taranmasına etki ediyor.

MEDICADE + ŞAMPUAN
Medicade, arındırıcı etkisi ile tahriş olmuş hassas saç derisini ferahlatıp koruyarak temizliyor. Ürün, kullanıcıların her kullanımda saç ve saç derisini koruyarak sağlıklı ve temiz saçlara sahip olmasını sağlamak amacıyla formüle edildi. Saç derinizin doğal savunma sisteminin güçlenmesini ve daha canlı görünmesini sağlıyor. Ürün, düzenli kullanıldığı takdirde, saç derisindeki ölü hücreleri temizleyerek kepek oluşumunu önlemeye yardımcı oluyor.

ARGAN OIL ŞAMPUAN
Zigavus Argan Yağı Şampuanı tüm saç tiplerine uygun yapısıyla saçları temizliyor, yumuşatıyor ve güçlendiriyor. Aşırı işlem nedeniyle saçlarda oluşan hasarlarla mücadele ediyor. Saç ve saç derisini temizleyerek nefes almasını sağlıyor. Günlük kullanımlarda, argan yağı, saçın onarılmasına yardımcı olur ve dış faktörlere karşı koruyor. İçeriğinde yüksek miktarda bulunan E vitamini aynı zamanda çok güçlü bir antioksidan. Argan yağı saç üzerinde yenileyici ve dengeleyici bir etki yaratıyor. Saç tellerini besliyor ve saça nemi hapsediyor. Bu sayede her seferinde saçlar yenilenmiş ve ışıltılı bir görünüm kazanıyor
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder