banner363

banner453

banner454

banner403

banner420

Kuruluş Osman 67. bölümde neler oldu? Kuruluş Osman son bölüm full izle! Kuruluş Osman 68. bölüm fragmanı!

ATV ekranlarında yayınlanan Kuruluş Osman dizisinin 67. bölümü izleyiciyle buluştu. Sevilen dizinin son bölüm izle bilgileri araştırılıyor. Kosses'e büyük ihanetin gerçekleştiği dizinin son bölümünde Osman Bey büyük fedakarlık yapar. İşte Kuruluş Osman 67. bölüm full, tek parça, YouTube izle bilgileri...

YAŞAM 21.10.2021, 12:49
Kuruluş Osman 67. bölümde neler oldu? Kuruluş Osman son bölüm full izle! Kuruluş Osman 68. bölüm fragmanı!

ATV'nin her çarşamba yayınlanan dizisi Kuruluş Osman bu hafta 67. bölümüyle ekrana geldi. Kuruluş Osman dizisinin son bölümünde; Rogatus'un büyük oyunu ortaya çıktı. İşte Kuruluş Osman'ın son bölümünde yaşananlar ve izle bilgileri...Kuruluş Osman 67. bölüm 

ATV ekranlarında yayınlanan dizinin son bölüm özeti şu şekilde açıklanmıştır: Katalan esirin saldırı emrini Tekfur Kosses'in verdiğini itiraf etmesinin ardından, Osman Bey obada kendisini ziyarete gelen tekfurla esiri yüzleştirir. Tekfur Kosses, üzerine atılan suçu kabul etmezken, tekfurlar arasındaki çekişmeyi gören Osman Bey durumu lehine çevirmek için bir plan yapar.

Bala Hatun ve Malhun Hatun güçlerini birleştiriyor!

Obayı ziyareti sırasında Kayı'nın kilimlerine hayran olan Mari Kosses'in verdiği yüklü sipariş için Bala Hatun ve Malhun Hatun güçlerini birleştirir. Nikola'nın Turgut Bey'in obasına saldırıp onu esir aldığını öğrenen Osman Bey, Turgut Alp'i teslim almak için Gündüz Bey'i İnegöl Kalesi'ne gönderir.

Osman Bey, tekfurların planını bozuyor

Tekfur Kosses ve Tekfur Rogatus, Turgut Bey'i ele geçirerek Papaz Gregor'a alabilmek için Osman Bey'i pazarlık masasına oturtmayı hedeflemektedir. Nikola'dan olumsuz cevap alan Osman Bey ise Turgut Alp'i kurtarabilmek için herkesi ters köşeye yatıracak bir plan yapar.

Yorumlar (0)