banner363

banner453

banner454

banner403

Uyanış: Büyük Selçuklu ne zaman saat kaçta? Uyanış: Büyük Selçuklu yeni bölüm fragmanı izle!

Uyanış: Büyük Selçuklu dizisi 13. bölüm ile TRT 1'de izleyici karşısına çıkıyor. Büyük beğeni toplayan Uyanış: Büyük Selçuklu oyuncu kadrosuyla da dikkatleri çekiyor. Peki, Uyanış: Büyük Selçuklu son bölümde neler oldu? Uyanış: Büyük Selçuklu ne zaman, saat kaçta, hangi gün, hangi kanalda? İşte ayrıntılar haberimizde...

Magazin 21.12.2020, 14:32 21.12.2020, 14:52
457
Uyanış: Büyük Selçuklu ne zaman saat kaçta? Uyanış: Büyük Selçuklu yeni bölüm fragmanı izle!

Uyanış: Büyük Selçuklu yeni bölüm kısa süre önce ekrana geldi. Son bölümün ardından seyirci, Uyanış: Büyük Selçuklu 13. ve 14. bölüm fragmanını araştırıyor. Heyecan yaratan konusu ve oyuncuları ile cuma akşamları izleyicinin beğenisine sunulan Uyanış: Büyük Selçuklu yeni bölüm fragmanı ve daha fazlası haberimizde...

UYANIŞ:BÜYÜK SELÇUKLU YENİ BÖLÜM HANGİ GÜN, HANGİ KANALDA?

Uyanış: Büyük Selçuklu bu akşakm saat 20.00'da TRT 1 ekranlarında izleyici ile buluşacak.

UYANIŞ:BÜYÜK SELÇUKLU YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Sabbah'ın kurduğu tertip yüzünden zihni bulanan Arslantaş, Nizamülmülk'e ölümcül bir yara vermiş, etrafları Batuniler tarafından sarılmıştı. Acaba Sencerler oradan çıkabilecek midir? Nizamülmülk'ün akıbeti ne olacaktır?

Diğer taraftan Şelemzar'da büyük bir patlama olmuştu. Melikşah'ın Şelemzar'da tuttuğu çeliklerin bulunduğu ambar da dâhil olmak üzere birçok kritik yer telafi edilemez hasar alacaktır. Melikşah nezdinde itibarı sarsılan İlteber'i alacakları için gelip daha da zor duruma düşürecek olan tacir kimdir? Alacaklarına karşılık İlteber'den istediği ve alması durumunda İlteber'i zorlu duruma düşürecek olan şey nedir?

Öte yandan Melikşah, Şelemzar'daki büyük patlamada parmağı olduğunu anladığı Andreas için Konstantiniyye'ye bir ültimatom gönderir. Bizans imparatorundan aralarındaki barışın sürebilmesi için Andreas'ın ölümle cezalandırılmasını ister. Ölümün eşiğine gelen Andreas, içine düştüğü bu durumdan kurtulmak için hangi hamleye kalkışacaktır?

Tüm bunların yanı sıra Gevher, hamileliğini bahane ederek Turna'yı saraya çağırtmıştı. Geldiğinde Seferiye Hatun'u muayene etmiş ve onu hasta eden şeyin hangi kandil olduğunu ortaya çıkarmıştı. Ne var ki Elçin ve Gevher bu vaziyeti Nizamülmülk olmadan açığa vuramayacaklardır. Kurduğu tertibin aşikâr edilmesinden endişe eden Terken, bu durumdan sorumlu tuttuğu Turna'yı nasıl bir tuzağa itecektir?

banner478
Yorumlar (0)