banner363

banner453

banner454

banner420

Tamer Karadağlı’nın 30 yaş küçük sevgilisi Iraz Yıldız Kimdir? Iraz Yıldız kaç yaşında?

1997 yılında doğan Iraz Yıldız, genç yaşına rağmen piyanistlik yolunda emin adımlarla yürüyor. Peki, Tamer Karadağlı’nın 30 yaş küçük sevgilisi Iraz Yıldız kimdir?

Magazin 11.10.2021, 12:24
Tamer Karadağlı’nın 30 yaş küçük sevgilisi Iraz Yıldız Kimdir? Iraz Yıldız kaç yaşında?

Piyanistliğiyle adından söz ettiren Iraz Yıldız, Tamer Karadağlı ile olan ilişkisiyle gündeme geldi. 2010 yılında “Fazıl Say ve Arkadaşları” projesi kapsamında birçok konser veren Iraz Yıldız kimdir, kaç yaşında?

IRAZ YILDIZ KİMDİR?

Tamer Karadağlı ile aşk yaşayan Iraz Yıldız 1997 yılında doğdu. Akdeniz Üniversitesi Antalya Devlet Konservatuarı’nda Yuriy Sayutkin’in öğrencisi oldu. Uluslararası Antalya Piyano Festivali Genç Yetenekler Konseri’nde çaldı. 2010 yılında “Fazıl Say ve Arkadaşları” projesi kapsamında bir çok konser verdi.

2017 Eylül‘de Maestro Howard Griffits ve Wien Radio Symphonieorchester eşliğinde Fazıl Say’ın China Rhapsody adli piyano ve orkestra eserin Viyana’ Sony Classical ile kaydetmiştir. Eğitimine Brüksel Royal Konservatuvarı’nda (Koninklijk Conservatorıum of Brussels) Prof.Boyan Vodenitcharov ile, günümüzde Codarts Rotterdam’da Bart van de Roer ile devam etmektedir.

Yorumlar (0)