banner363

banner453

banner454

banner403

banner420

Mustafa Ceceli, Irmak Arıcı hakkında ilk kez konuştu

Mustafa Ceceli, birlikte düet yaptığı Irmak Arıcı'nın önce tartıştığı adamın yüzüne tükürmesi sonra da konserinde şarkı söylemeden durmasıyla ilgili ilk kez konuştu. Arıcı'nın yaptığının yanlış olduğunu söyleyen şarkıcı, "Zamanla bunu da aşar" dedi.

Magazin 18.08.2021, 09:43
Mustafa Ceceli, Irmak Arıcı hakkında ilk kez konuştu

Genç şarkıcılardan Irmak Arıcı, trafikte seyir halindeyken tartıştığı adamın yüzüne tükürdü. Koronavirüs salgınına dahi aldırış etmeyen Arıcı, daha sonra sahneye çıktığı gece kulübünde şarkı söylemeden dakikalarca ayakta bekledi. Arıcı'nın tanınmasında büyük payı olan Mustafa Ceceli ise genç şarkıcı hakkında sessizliğini bozdu.

"YAPTIĞININ SAVUNULACAK BİR TARAFI YOK"

Mühür şarkısında Irmak Arıcı ile düet yapan Mustafa Ceceli, dün akşam sahneye çıktığı mekanda basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Irmak Arıcı'nın günlerdir konuşulan olayları hakkında da konuşan şarkıcı, "Yaptığı hareketin ne kadar yanlış olduğunu eminim ki kendisi de zaten biliyor. Yaptığı şeyi savunmuyorum, savunulacak bir tarafı yok. Onun da bunu aşması için müziği kullanması gerekir. Zamanla bunu da aşacağını düşünüyorum" ifadelerini kullandı.

banner518
Yorumlar (0)