banner528

banner526

banner527

banner420

Metin Akpınar'ın aktörlük eleştirisine Cem Yılmaz'dan yanıt geldi

Usta oyuncu Metin Akpınar, komedyen Cem Yılmaz ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. Akpınar, "Cem Yılmaz'ı çok beğeniyorum. Çok zeki çocuk, mükemmel işler yapıyor. Ama aktör kumaşı zayıf" dedi. Yılmaz ise programın ardından sosyal medya hesabından Akpınar'a yanıt verdi.

Magazin 23.11.2021, 10:25
Metin Akpınar'ın aktörlük eleştirisine Cem Yılmaz'dan yanıt geldi

30 yıl aradan sonra, 'Metin Akpınar ile Muhabbet' gösterisiyle hayranlarıyla buluşan Metin Akpınar, katıldığı bir televizyon programında Cem Yılmaz hakkında da yorumlarda bulundu. 'Candaş Tolga Işık'la Az Önce Konuştum'a konuk olan Akpınar, "Zeki çok belki ama iyi konuşan yok. Cem Yılmaz da dahil. Çok beğeniyorum. Çok zeki çocuk, mükemmel işler yapıyor. Ama aktör kumaşı zayıf. Olmak zorunda değil. Stand up da aktörlük gerekmiyor. Ama iyi konuşmak, tonlama da daha büyük başarılar bekliyor insan." ifadelerini kullandı.

"BİR GÜN BENİ SAHNEDE İZLERSE ÇOK MUTLU OLURUM"

Metin Akpınar'ın bu sözlerinin ardından Cem Yılmaz'dan yanıt gecikmedi. Ünlü komedyen, Twitter hesabından şu mesajı paylaştı:

"Kıymetli büyüğümüz Metin Akpınar beni bir söyleşisinde değerlendirmiş. Sağolsun,teşekkür ederim. 6 yaşındayken ilk izlediğim performans Devekuşu Kabare'nin 'İnsanlığın Lüzumu Yok' oyunuydu. Her işini pür dikkat izledim. Bir gün o da beni sahnede izlerse çok mutlu olurum."

Yorumlar (0)