banner363

banner380

banner381

banner396

banner389

banner403

banner420

Pandemi sonrası en büyük fuar: MÜSİAD EXPO Ticaret Fuarı başladı

MÜSİAD EXPO Fuarı, bu yıl 18-21 Kasım tarihlerinde ilk kez TÜYAP İstanbul Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek. EXPO Katılımcıları, bu sene ilk defa ziyaretçileri ile sadece fuar alanında değil dijital platformlar üzerinde de buluşacakları “Hibrit Fuar” teknolojisinin ayrıcalıklarından yararlanacaklar.

İş Dünyası 18.11.2020, 11:14 18.11.2020, 12:56
2016
Pandemi sonrası en büyük fuar: MÜSİAD EXPO Ticaret Fuarı başladı

Hibrit fuar olarak gerçekleştirilecek olan “MÜSİAD EXPO Fuarı” 18 Kasım 2020 Çarşamba günü gerçekleşen açılış ile TÜYAP’ta başladı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın himayesi ve katılımıyla gerçekleşecek fuar, 40 binden fazla şirketi temsil eden 100 binin üzerinde ziyaretçiyi ağırlamaya hazırlanıyor. Fuarda 8 binin üzerinde B2B iş görüşmesinin yapılması hedefleniyor.

Hibrit fuarda katılan firmalara 90 metrakere stand zorunluluğu getirildi. Standlarda aynı anda maksimum 15 kişi olabilecek. Aynı şekilde pandemi düzeni ile içeri aynı anda alınacak ziyaretçi sayısında da sınırlama olacak. 18-21 Kasım tarihleri arasında ziyaretçilerini pandemi önlemleri ile ağırlayacak olan fuar pandemi döneminin ilk fuarlarından olacak.

Türkiye’nin önde gelen üniversiteleri ile iş birliği anlaşmaları imzalayan Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Akademi-Kamu-Sanayi üçgenindeki çalışmalarına hız kesmeden devam etti.

Türkiye’nin önde gelen üniversiteleri ile iş birliği anlaşmaları imzalayan ve ortak projeler üreten MÜSİAD, bu strateji doğrultusunda son olarak Düzce Üniversitesi ile iş birliğine gitti.

MÜSİAD Düzce şubesi mensubu 55 değerli üyenin, Düzce Üniversitesi'nin geliştirdiği ürünlere pazar sağlamak amacı ile kurdukları bir şirket olan Formlife'ın bitki ürünleri markası "Herbynia" ve "Ultranatura" markasınını ürünleri de fuarda tanıtılacak. Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar da Cuma günü fuara katılım sağlayacaklar.

Müsiad Expo, Müsiad Ticaret Fuarı Nedir?

Yenilikleri kucaklayan ve global trendleri takip eden MÜSİAD EXPO Fuarı, dünya çapında destek ve talep görüyor. Birçok farklı sektörden katılımcıyı ağırlayan MÜSİAD EXPO Fuarında düzenlenen organizasyonlar, paneller ve ikili iş görüşmeleri ile Türkiye’nin ticari bağlarında gelişme sağlamak amaçlanıyor. 

Yorumlar (0)
parçalı bulutlu