banner397

banner363

banner380

banner381

banner396

banner361

banner388

banner403

banner389

banner404

Ofis Verimliliğini Arttıran En İyi 10 Online Kurs Eğitimi

Ofis verimliliğini arttıran kurslar, kariyer planında bir adım öne çıkmak isteyen veya iş performansını arttırmak isteyen bireylerin sıklıkla tercih ettiği eğitim seçenekleri arasında yer alıyor. İş performansınızı arttıracak online kurs eğitimleri...

İş Dünyası 21.06.2020, 23:11 21.06.2020, 23:15
19
Ofis Verimliliğini Arttıran En İyi 10 Online Kurs Eğitimi

En İyi Online Ofis Verimliliği Kursu

Ofis verimliliği kursları, görevlerin daha verimli ve zamanında yerine getirilmesine yardımcı olan bir dizi online eğitim hizmetlerini kapsamaktadır. Verimlilik, günümüzün yoğun ve rekabetçi iş dünyasında herhangi bir işletme, organizasyon veya şirketin en önemli unsurudur. Görevleri başarıyla gerçkelşetirmekten daha fazlası olarak adlandırılan verimlilik, şirketlerin ve işletmelerin hedeflerine ulaşmasına ve büyüme planları yapmasına olanak sağlamaktadır 

Kariyer planı yapan veya iş performansını arttırmak isteyen bireyler için hazırlanmış online ofis verimliliği kursları arasında: Microsoft, Apple, Google, SAP, Oracle, Salesforce, QuickBooks, ServiceNow, AutoCAD ve video konferans gibi birçok konuyu kapsamaktadır. Bu yazımda ofis verimliliğinizi arttıracak birbirinden faydalı en iyi 10 online kurs eğitimlerini sıraladım. Her biri şirketinizin ilerlemesine, gelişmesine ve büyümesine yardımcı olacak ve ofis verimliliğini arttıran online kurs seçeneklerini kapsamaktadır. 

1. Microsoft Kursu

Alanında uzman kişiler tarafından verilen online Microsoft kursu, bulut hizmetleri, mobil geliştirme ve veri bilimleri gibi alanlarda uygulamalı deneyim yoluyla alanınızda başarılı olmanıza yardımcı olmaktadır. Online Microsoft kursları ister öğrenci ister deneyimli bir teknoloji uzmanı olun, Microsoft platformunda anlamlı bir etki yaratmanıza yardımcı olacak yenilikçi uygulamalar, hizmetler ve deneyimler oluşturmanıza yardımcı olacaktır. Dünyanın en popüler online eğitim siteleri arasında yer alan Udemy, Microsoft hakkında öğrenmek istediğiniz biribirinden farklı program seçenekleriyle çevrimiçi kurs imkanı sunuyor. Udemy.com adresinde yer alan Microsoft dersleri arasında Word, Excel, Excel VBA, Excel Formülleri ve Fonksiyonları, Veri Analizi, PowerPoint, Özel Tablolar, Power BI, Dashboard, Outlook ve bunların yanı sıra tüm Microsoft programları yer almaktadır.

2. Apple Kursu

Apple kursu, Apple ürünlerini ve Mac uygulamalarını kullanmayı, Apple yazılımını yükseltmeyi ve Apple donanımında çalışan çok çeşitli üçüncü taraf araçlarını kullanmayı öğretmektedir. Alanında uzman kişilerce verilen eğitimler, Mac OS X'in nasıl kullanılacağından en son teknolojileri içermektedir. Her biri ofis verimliliğinizi arttıracak ve yeni iş fırsatları yakalamanıza yardımcı olancak online Apple kurslarıma Udemy'den katılabilirsiniz. Udemy kullanıcılarına iMovie, Mac Basics, macOS, Apple Keynote, Numbers For Mac, Mac Pages, Microsoft Word, Microsoft Office 365, video oluşturma ve tüm Apple programlarında eğitim alma fırsatı sunmaktadır.

3. Google Kursu

İşletmenize veya kariyerinizin ilerlemesine yardımcı olmak için tasarlanmış bir dizi Google kursu, bugünün işgücünü oluşturanlara ve yarının işgücünü yürütecek olan öğrencilere kariyerlerini, becerilerini ve işlerini büyütmeleri için en iyi eğitim fırsatlarını sunmaktadır. Google alanında uzman kişiler tarafından verilen online kurs eğitimleri, öğrenmek istediğiniz Google ürününü A'dan Z'ye anlatmaktadır. Son yılların en çok tercih edilen çevirmiçi eğitim platformlarında Udemy.com'a giriş yaparak Google e-tablolar, Google Drive, Google Apps, Excel, G Suite, Gmail Üretkenliği, Google Dökümanları, Python, Google Classroom ve tüm Google programlarında eğitim alabilirsiniz. 

4. SAP Kursu

Kurumsal yazılım lideri olarak adlandırılan SAP, karmaşıklığın olumsuz etkileriyle mücadele, inovasyon ve büyüme alanında yeni fırsatlar ve rekabet avantajını koruma açısından şirketlere yardımcı olmaktadır. SAP yazılımları birçok şirket yöneticisinin daha hızlı ve doğru kararlar almasını amaçlamaktadır. Günümüzde birçok uluslararası firmanın tercih ettiği SAP uzmanları, finanstan yatırım yönetimine, proje sisteminden finansal tedarik zinciri yönetimine kadar birçok farklı alanda uzmanlaşma imkanı sunmaktadır. Online SAP derslerinin yer aldığı Udemy.com adresine giriş yaparak SAP MM, ERP, SAP ABAP, SAP S/4HANA, SAP Finansal Muhasebe, SAP SD, Tedarik Zinciri, SAP HCM, SAP FICO ve tüm SAP programlarında eğitim alabilirsiniz. 

5. Oracle Kursu

Microsoft'un ardından dünyanın en büyük ikinci yazılım şirketi olan Orance, veritabanı, uygulama geliştirme araçları, de iş uygulamaları ve uygulama sunucusu alanlarında yazılım çözümleri üretmektedir. Günümüzde birçok farklı alanda sıklıkla tercih edilen Orance, alanında uzman kişiler tarafından ofis verimliliği konusunda bir hayli etkilidir. Dünyanın en popüler online kurs siteleri arasında yer alan Udemy, Orance kursu almak isteyen bireylere son derece hesaplı fiyata çevrimiçi eğitim imkanı sunmaktadır. Udemy.com adresinde yer alan Orance veri tabanı eğitimleri arasında PI/SQL, Orance Database, veri tabanı yönetimi, Orance Primavera, Orance Fusion HCM, SQL, Orance E-Business Suite, Orance Business Intelligence yer almaktadır.

6. QuickBooks Kursu

QuickBooks kursu, özellikle küçük ve orta ölçekli işletmelere yönelik ve şirket içi muhasebe işlemlerimi kolaylaştıran birbirinden faydalı online kurs eğitimi sunmaktadır. QuickBooks sayesinde fatura yönetmi, nakit akımı, giderler, gelirler, faturalar ve ödemeler, karlar, raporlar, vergiler, vergi kesintileri ve zaman takibi gibi birçok farklı alanda hizmet alabilirsiniz. Dünyanın en çok tercih edilen online eğitim platformu Udemy, QuickBooks alanında eğitim almak isteyen bireylere çok hesaplı fiyata online kurs hizmeti sunmaktadır. 

7. AutoCAD Kursu

AutoCAD, birçok farklı tasarımcının çeşitli çizim ve tasarımlar oluşturmasına izin veren bilgisayar destekli bir araçtır. Bu program tasarımcıların tasarımlarını elden çok daha hızlı oluşturmasına yardımcı olur ve kopyalama ve yapıştırma gibi birçok hızlı, kolay ve kullanışlı özellik sunar. Tüm bunların yanı sıra AutoCAD kullanarak elle çizilebilen herhangi bir 2D çizim ve 3D model veya yapı oluşturabilir. Program ayrıca kullanıcının nesneleri gruplamasına veya katmanlamasına, nesneleri gelecekte kullanmak üzere bir veritabanında tutmasına ve boyut, şekil ve konum gibi nesnelerin özelliklerini değiştirmesine olanak tanır. Günümüzde birçok farklı alanda kullanılan AutoCAD programı iç tasarımlar, havacılık tasarımları, logolar, güzel sanatlar, haritalar, tebrik kartı, mühendislik tasarımları ve mimari tasarımlar dahil olmak üzere hemen her alanda kullanılmaktadır. AutoCAD programını öğrenmek isteyen veya bu programda uzmanlaşmayı hedefleyen bireyler için hazırlanmış birbirinden verimli online AutoCAD kursu eğitimlerine Udemy'den katılabilirsiniz. 

8. Salesforce Kursu

Günümüzde en çok tercih edilen ofis geliştirme programları arasında yer alan Salesforce, işlerin daha iyi ve verimli ilerlemesine yardımcı olan bir çeşit kurumsal bulut bilişimidir. Firmaların satıi, pazarlama, servis ve daha birçok farklı alanda hızlı, etkin ve verimli olmasına yardımcı olan Salesforce CRM, şirketlerin büyümesine ve başarıya ulaşmasına yardımcı olmak için müşteriler, iş ortakları ve çalışanlar arasındaki etkileşimleri yöneten harika bir entegre olarak adlandırıylıyor. Daha fazla müşteriye ulaşmak ve daha çok satış yapmak için bir hayli etkili olan Salesforce online kurs eğitimlerine katılarak hedef odaklı pazarlama ve çalışanlarınızla birlikte daha verimli bir ilerleme kaydedebilirsiniz. Tek yapmanız gereken şey aşağıda belirtilen Udemy online kurs platformuna giriş yaparak size uygun  Salesforce derslerine dahil olmanız olacaktır.

9. ServiceNow Kursu

IT Service Management (ITSM) uygulamasına sahip olan ServiceNow, günümzüde büyük şirketler tarafından sıklıkla kullanılmaktadır. ServiceNow'da kullanabileceğiniz Incident Management (Kesinti Yönetimi), Knowledge Management (Bilgi/Döküman Yönetimi), Problem Management (Problem Yönetimi), Change Management (Değişiklik Yönetimi), Reques Fulfillment (Talep Yönetimi), Document Management (Döküman Yönetimi), Contral Management (Sözleşme Yönetimi), Legal Management (Hukuk Yönetimi), Asset Management (Varlık/Zimmet Yönetimi) modüllerine sahiptir. Sizde ServiceNow alanında uzmanlaşmak ve yeni iş fırsatlarına sahip olmak istiyorsanız Udemy.com adresinde yer alan online kurs eğitimlerine dahil olabilirsiniz. 

10. Video Konferans Kursu

Son zamanların en çok tercih edilen alanları arasında yerini almış video konferans etkinlikleri, büyüyen iş dünyasıyla beraberinde uzaktan çalışanlarla iletişim kurmanın harika bir yolu olarak biliniyor. Özellikle koronavirüs (covid-19) pandemisinde birçok şirket, eğitim kurumu ve kamu kuruluşlarının tercih ettiği video konferas programları, dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden online görüşme imkanı sunuyor. Orta ölçekli işletmelerden büyük şirketlere, serbest çalışanlardan küçük işletmelere kadar birçok bireyin öğrenmesi gereken video konferas programlarında bir adım öne çıkmak ve yeni iş fırsatlarına sahip olmak için Udemy online kurs eğitimi derslerine dahil olabilirsiniz.

Yorumlar (0)
banner378
31°
açık
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Başakşehir 29 60
2. Trabzonspor 29 58
3. Sivasspor 29 53
4. Galatasaray 29 52
5. Beşiktaş 29 50
6. Fenerbahçe 29 46
7. Alanyaspor 29 45
8. Göztepe 29 38
9. Antalyaspor 29 37
10. Gaziantep FK 29 35
11. Kasımpaşa 29 35
12. Denizlispor 29 32
13. Gençlerbirliği 29 31
14. Çaykur Rizespor 29 29
15. Malatyaspor 29 28
16. Kayserispor 29 28
17. Konyaspor 29 27
18. Ankaragücü 29 25
Takımlar O P
1. Hatayspor 30 57
2. Erzurum BB 30 53
3. Adana Demirspor 30 51
4. Bursaspor 30 49
5. Akhisar Bld.Spor 30 48
6. Altay 30 47
7. Fatih Karagümrük 30 47
8. Giresunspor 30 44
9. Keçiörengücü 30 41
10. Ümraniye 30 41
11. Menemen Belediyespor 30 39
12. Balıkesirspor 30 35
13. İstanbulspor 30 34
14. Altınordu 30 32
15. Boluspor 30 27
16. Osmanlıspor 30 24
17. Adanaspor 30 20
18. Eskişehirspor 30 12
Takımlar O P
1. Liverpool 31 86
2. Man City 31 63
3. Leicester City 31 55
4. Chelsea 31 54
5. Wolverhampton 32 52
6. M. United 31 49
7. Tottenham 31 45
8. Burnley 32 45
9. Sheffield United 31 44
10. Arsenal 31 43
11. Crystal Palace 32 42
12. Everton 31 41
13. Southampton 32 40
14. Newcastle 31 39
15. Brighton 31 33
16. Watford 32 28
17. West Ham 31 27
18. Bournemouth 31 27
19. Aston Villa 32 27
20. Norwich City 31 21
Takımlar O P
1. Real Madrid 32 71
2. Barcelona 32 69
3. Atletico Madrid 32 58
4. Sevilla 32 54
5. Villarreal 32 51
6. Getafe 31 49
7. Real Sociedad 31 47
8. Valencia 32 46
9. Athletic Bilbao 32 45
10. Granada 32 43
11. Osasuna 32 41
12. Levante 32 41
13. Real Betis 32 37
14. Real Valladolid 32 35
15. Eibar 32 35
16. Deportivo Alaves 32 35
17. Celta de Vigo 32 34
18. Mallorca 32 26
19. Leganés 32 25
20. Espanyol 32 24
Namaz Vakti 02 Temmuz 2020
İmsak 03:30
Güneş 05:29
Öğle 13:13
İkindi 17:13
Akşam 20:47
Yatsı 22:37