banner596

Mevsimsel dönüşümle birlikte moda kartları tüm dünyada yeniden dağıtılıyor

Damat 2022-23 Sonbahar/Kış koleksiyonuyla sürdürülebilir moda anlayışını, özgüveni yüksek tasarım diliyle güncelliyor. Her zaman doğru parçalarla şık ve zahmetsiz bir stil mottosunun altını çizerek, değişen global stil kodlarıyla kendini yeniden tanımlıyor. Koleksiyon; akışta olmanın, duygusal deneyimlerden faydalanarak güzel giyinmenin iyi hissetmek üzerindeki etkilerine odaklanıyor.

İş Dünyası 30.09.2022, 12:10
Mevsimsel dönüşümle birlikte moda kartları tüm dünyada yeniden dağıtılıyor

İtalya’nın köklü kumaş fabrikalarında Damat için özel olarak üretilen rafine kumaşlarla şekillenen koleksiyon, monokrom diliyle de gardırobunuzun zamansız parçaları arasına giriyor. Zamansız kaşmir, alpaka gibi lüks dokulardan benzersiz tuşeye sahip ‘masterpiece’ ceket ve kabanlar sınırlı sayıda üretilerek mağazalarda yerini almaya hazırlanıyor.

YENİ SİLUETLER

“Yeni takım elbise” olarak da adlandırılan “casual suiting” yani gömlek havasında ceket ve pantolon ikilileri iş dünyasının dinamiklerini değiştirmeye kararlı. Ekruların ve fındık kabuğu tonlarının ipi göğüslediği koleksiyonda kiremit tonları, çini mavileri ve derin lacivert tonları öne çıkıyor. Bu vazgeçilmez ikili, ofis gününü şık bir akşama bağlamaya ve iş seyahatlerini zahmetsizleştirme konusunda da iddialı.

Kapsül olarak üretilen deri koleksiyonu ise süet deri biker’lardan gömleklere kadar farklı renklerde dış giyim alternatiflerini zenginleştirmeye ve günlük stile hava katmaya devam ediyor.

Yorumlar (0)