banner363

banner453

banner454

banner403

SOCAR Türkiye yeni kampanyasıyla ‘Birlikteyiz. Güçlüyüz.’ diyor

SOCAR Türkiye’nin ilk reklam filmi ekranlarda ve dijital ortamda yayınlanmaya başladı. TBWA/İSTANBUL tarafından hazırlanan reklam filminde ‘Birlikteyiz. Güçlüyüz’ mottosuyla, hem Türkiye ve Azerbaycan arasındaki birliktelik hem de çalışanların SOCAR Türkiye ile olan bağı vurgulanıyor

Güncel 05.11.2018, 10:59 05.11.2018, 11:08
2603
SOCAR Türkiye yeni kampanyasıyla ‘Birlikteyiz. Güçlüyüz.’ diyor

SOCAR Türkiye’nin lansman kampanyası yayınlanmaya başladı. İki kardeş ülkenin birlikteliğinden aldığı güçle dev yatırımlarını art arda faaliyete geçiren SOCAR’ın çalışanlarıyla arasındaki güçlü bağı anlatan film, şirketin Türkiye’deki ilk kampanyası olma özelliğini taşıyor.

Türkiye’de bu yıl 10’uncu yıllarını kutladıklarını ifade eden SOCAR Türkiye Dış İlişkiler Başkanı Murat LeCompteyeni imaj kampanyası hakkında şunları söyledi: “Türkiye’nin en büyük dış yatırımcısı olmanın yanında Türkiye ile Azerbaycan’ın var olan dostluk ve kültür bağını, ekonomik olarak da daha ileri taşımak için çalışıyoruz. Yeni reklam filmimizde, iki ülkenin birlikteliğinin yanı sıra çalışanlarımızla aramızdaki bağın da altını çiziyoruz ve ‘Birlikteyiz. Güçlüyüz’ diyoruz. Bizim için çalışanlarımıza, iş ortaklarımıza, toplumumuza ve yarattığımız zengin ekosisteme değer katmak çok önemli. SOCAR’ın özünü yansıtan bu değerleri vurgulamak ve paylaşmak adına imza attığımız imaj filmimiz, aynı zamanda Türkiye’deki ilk kampanyamız. Bu yüzden de hem heyecanlıyız hem de gururluyuz.”

Ünlü oyuncu Okan Yalabık’ın seslendirdiği reklam filminde, daha iyi bir gelecek için yola çıkan SOCAR çalışanlarının sevdikleriyle vedalaşmaları duygusal bir atmosferde anlatılıyor. Dev bir prodüksiyonla 10 günde tamamlanan reklam filmi Aliağa, Foça, İzmir, İstanbul ve Bakü’de çekildi. Filmde kamera karşısına geçen oyuncular hem Türkiye hem de Azerbaycan’dan seçildi.

banner473
Yorumlar (0)