banner363

banner380

banner381

banner396

banner409

banner389

banner403

İstanbul’un dört bir yanında tiyatro var

İstanbul Büyükşehir Belediyesi(İBB)’nin çocuklar ve yetişkinler için oluşturduğu etkinlikler; Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın açık ve kapalı mekânlarda sahnelenecek tüm tiyatro, opera ve bale gösterilerini il hıfzıssıhha kurullarınca alınan kararların dışında tutmasının ardından, tiyatro gösterimleriyle devam ediyor.

Güncel 19.09.2020, 09:56
6
İstanbul’un dört bir yanında tiyatro var

19 Eylül Cumartesi ve 20 Eylül Pazar günü Gülhane Parkı, Beykoz Çayırı, Kemerburgaz Kent Ormanı, Üsküdar Sahil Parkı, Bakırköy Sahil Parkı, Şişli Habitat Parkı ve Beylikdüzü Yaşam Vadisi’nde sahnelenecek oyunlarla tiyatroseverler buluşacak.

Aynı zamanda İBB’nin Covid-19 nedeniyle çalışmalarına ara vermek zorunda kalan, sahnelerini kapatan, seyircisiyle buluşamayan tiyatro sanatçılarına destek olmak için oluşturduğu program genişleyerek devam ediyor.

“ İstanbul Maltepe Açık Hava Etkinlik Alanı”nda 21 Eyül-10 Ekim 2020 tarihleri arasında İBB’nin destek programına başvurular arasından yapılan değerlendirme sonucu seçilen oyunlar sahnelenecek.

İBB’nin hafta sonu etkinlik programı;

GÜLHANE PARKI

19 Eylül Cumartesi

ÇOCUK ŞENLİĞİ Saat: 15.00-16.00

AH YALAN DÜNYA TİYATRO OYUNU Saat:16.30-18.00

20 Eylül Pazar

MÜZİK KUTUSU ÇOCUK OYUNU Saat: 15.00-16.00

BEŞ SEVİM APARTMANI TİYATRO OYUNU Saat:16.30-18.00

BEYKOZ ÇAYIRI

19 Eylül Cumartesi

ÇOCUK ŞENLİĞİSaat: 17.30-18.30

“BAL ARILARI VE HINZIR AYI” ÇOCUK OYUNU Saat:19.00 - 20.30

20 Eylül Pazar

ÇOCUK ŞENLİĞİSaat: 17.30-18.30

“KALABALIK DUASI” TİYATRO OYUNU Saat:19.00 - 20.30

BAKIRKÖY SAHİL PARKI

20 Eylül Pazar

DÜŞLEMÇOCUK TİYATROSU Saat: 17.00 - 17.40

“MICHELANGELO” TİYATRO OYUNU Saat:19.30 - 21.00

KEMERBURGAZ KENT ORMANI

19 Eylül Cumartesi

ÇOCUK ŞENLİĞİ Saat:15.00 - 17.00

“KAYIP ÇORAP”ÇOCUK OYUNU Saat:17.30 - 18.30

ALTIN ELMA “EN GÜZEL OLANA” TİYATRO OYUNU Saat: 19.00 - 20.30

20 Eylül Pazar

ÇOCUK ŞENLİĞİ Saat:15.00 - 17.00

“BEN ÇÖP DEĞİLİM” ÇOCUK OYUNU Saat:17.30 - 18.30

CEM EROĞLUSTAND UP GÖSTERİSİ Saat:19.00 /-21.00

ŞİŞLİ HABİTAT PARKI

19 Eylül Cumartesi

OYUNLU KANTO SHOW Saat:17.30 - 18.30

“KOP GEL GÜL GİT”PERFORMAN Saat:19.00 - 20.30

20 Eylül Pazar

“BU TOPRAKLARDAN HİKAYELER” TİYATRO OYUNU Saat:17.30- 18.30

TARANTA BABU TİYATRO OYUNU Saat:19.00 - 20.30

ÜSKÜDAR SAHİL MEDYANI

19 Eylül Cumartesi

KORKUSUZ SALYANGOZ ÇOCUK OYUNU Saat: 17.00 - 17.40

EVİN KOKUSU TİYATRO OYUNU Saat:18.00 - 19.30

20 Eylül Pazar

“NEŞELİ DİŞLER”ÇOCUK OYUNU Saat: 17.00 – 17.40

TURŞUTİYATRO OYUNU Saat:18.00 -19.30

BEYLİKDÜZÜ YAŞAM VADİSİ

19 Eylül Cumartesi

BİR DOSTLUK MASALI ÇOCUK OYUNU Saat:18.00 - 18.40

“ÖYLE ŞEYLER” YALNIZCA FİLMLERDE OLUR Saat:19.00 - 20.30

TİYATRO OYUNU

20 Eylül Pazar

“POCAHONTAS & YENİ DÜNYANIN KEŞFİ” Saat: 18.00 - 18.40

ÇOCUK OYUNU

“HANGİSİ KARISI” TİYATRO OYUNU Saat: 19.00 - 20.30

Yorumlar (0)
banner417
banner388
13°
sisli
banner378
Namaz Vakti 27 Ekim 2020
İmsak 05:57
Güneş 07:22
Öğle 12:53
İkindi 15:45
Akşam 18:14
Yatsı 19:34
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Alanyaspor 6 16
2. Fenerbahçe 6 14
3. Galatasaray 6 10
4. Karagümrük 6 8
5. Çaykur Rizespor 6 8
6. Kasımpaşa 6 8
7. Antalyaspor 6 8
8. Malatyaspor 6 8
9. Göztepe 6 7
10. Erzurumspor 5 7
11. Başakşehir 6 7
12. Beşiktaş 5 7
13. Gaziantep FK 6 7
14. Sivasspor 5 7
15. Hatayspor 4 7
16. Konyaspor 5 6
17. Kayserispor 5 6
18. Trabzonspor 6 5
19. Denizlispor 6 5
20. Gençlerbirliği 5 4
21. Ankaragücü 4 1
Takımlar O P
1. Tuzlaspor 7 17
2. İstanbulspor 7 16
3. Adana Demirspor 7 14
4. Samsunspor 7 14
5. Ankara Keçiörengücü 7 13
6. Altınordu 7 13
7. Giresunspor 6 11
8. Altay 6 10
9. Balıkesirspor 7 10
10. Adanaspor 7 9
11. Akhisar Bld.Spor 7 9
12. Bursaspor 7 7
13. Menemen Belediyespor 7 6
14. Bandırmaspor 7 5
15. Ümraniye 7 5
16. Ankaraspor 7 4
17. Boluspor 7 3
18. Eskişehirspor 7 3
Takımlar O P
1. Everton 6 13
2. Liverpool 6 13
3. Aston Villa 5 12
4. Leicester City 6 12
5. Leeds United 6 10
6. Southampton 6 10
7. Crystal Palace 6 10
8. Wolverhampton 6 10
9. Chelsea 6 9
10. Arsenal 6 9
11. Tottenham 5 8
12. West Ham 6 8
13. Man City 5 8
14. Newcastle 6 8
15. M. United 5 7
16. Brighton 6 5
17. West Bromwich 6 3
18. Burnley 4 1
19. Sheffield United 6 1
20. Fulham 6 1
Takımlar O P
1. Real Sociedad 7 14
2. Real Madrid 6 13
3. Granada 6 13
4. Villarreal 7 12
5. Atletico Madrid 5 11
6. Cádiz 7 11
7. Osasuna 6 10
8. Elche 5 10
9. Getafe 6 10
10. Real Betis 7 9
11. Eibar 7 8
12. Barcelona 5 7
13. Sevilla 5 7
14. Valencia 7 7
15. Deportivo Alaves 7 7
16. Athletic Bilbao 6 6
17. Huesca 7 5
18. Celta de Vigo 6 5
19. Levante 5 3
20. Real Valladolid 7 3