banner363

banner380

banner453

banner454

banner403

banner420

EKOPAZAR'DA BU HAFTA

Ekovitrin Medya Grubunun hazırladığı, ATV Avrupa’da yayınlanan ve Türkiye dâhil 57 ülkede izlenen EKOPAZAR, ekonomi dünyasındaki en son gelişmeleri ekrana yansıtıyor. İş dünyasının tam 19 yıldır aralıksız takip ettiği, ekranların en çok izlenen ekonomi programı EKOPAZAR, Ekonominin nabzını tutmaya devam ediyor. EKOPAZAR /10 ARALIK 2017 PAZAR günü (Türkiye saatiyle 12.55’de) ATV Avrupa’da CANLI YAYIN www.atv avrupa.tv internet adresinden EKO Pazar’ı 10 ARALIK 2017 PAZAR günü Türkiye Saat’iyle 12.55’de canlı olarak izleyebilirsiniz. 

Güncel 09.12.2017, 15:10 10.12.2017, 14:56
5555
EKOPAZAR'DA BU HAFTA

ARTAŞ İNŞAAT, MESA VE KANTUR & AKDAŞ ORTAKLIĞIYLA İNŞA EDİLEN TEMA İSTANBUL’UN MERAKLA BEKLENEN İKİNCİ ETABI TEMA İSTANBUL BAHÇE’NİN LANSMANI YAPILDI. 2019’DA TESLİM EDİLMESİ PLANLANAN PROJENİN AYRINTILARI EKOPAZAR’DA.

İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ MÜTEVELLİ HEYETİ BAŞKANI DR. MUSTAFA AYDIN, EKOVİTRİN MEDYA GRUBU BAŞKANI KAMURAN ABACIOĞLU’NUN SORULARINI YANITLADI. DR. MUSTAFA AYDIN’IN GÜNDEMİ DEĞERLENDİRDİĞİ ÖZEL RÖPORTAJ, EKOPAZAR’DA.

AVRUPA GENELİNDE BİRÇOK ŞUBESİ BULUNAN SİMİTÇİ DÜNYASI, ALMANYA’DAKİ İLK ŞUBESİNİ AÇTI. FİRMA, ALMANYA GENELİNDE ŞUBELEŞMEYE DEVAM EDECEK. AÇILIŞTAN RENKLİ GÖRÜNTÜLER EKOPAZAR’DA.

FRANSA’NIN SAN MAKSİMAN KREY ŞEHRİNDE YUSUF, MEHMET VE ŞENOL KILINÇ KARDEŞLERİN BİRLİKTE AÇTIĞI SOFRA SÜPERMARCHE BÖLGEDE YAŞAYAN TÜRKLER KADAR, DİĞER ÜLKE VATANDAŞLARI TARAFINDAN DA RAĞBET GÖRÜYOR. AYRINTILAR EKOPAZAR’DA.

ALMANYA’DAKİ TÜRK GİRİŞİMCİLERİMİZDEN MUSTAFA VE SELMA AYGÜL ÇİFTİNİN HİZMETE AÇTIĞI CAN’S KEBAP GRILL STATION OLDUKÇA RAĞBET GÖRÜN BİR LEZZET DURAĞI. AYRINTILAR EKOPAZAR’DA.

ERZİNCANLI İŞADAMI HIDIR ULUDAĞ 1973’TE DUVAR USTASI OLARAK GİTTİĞİ ALMANYA’DA BUGÜN ÜÇ FARKLI SEKTÖRDE KURDUĞU ŞİRKETLERLE İŞVEREN KONUMUNDA. ULUDAĞ, SON OLARAK HİZMETE AÇTIĞI MAİN PALAS İLE DÜĞÜN ORGANİZASYONLARI İÇİN ALTERNATİF BİR MEKÂN SUNUYOR. AYRINTILAR EKOPAZAR’DA.

GAZİANTEPLİ KEBAPÇI ZEYDAN USTA, İSTANBUL SULTANGAZİ’DE İKİNCİ ŞUBESİNİ AÇTI. AÇILIŞTAN RENKLİ GÖRÜNTÜLER EKOPAZAR’DA.

İNŞAAT SEKTÖRÜNDEN BİR HABERLE DEVAM EDİYORUZ SEVGİLİ SEYİRCİLER. ZEMİN VE DUVAR KAPLAMA SİSTEMLERİNDE ÇOK FARKLI BİR UYGULAMAYI TÜRKİYE İLE TANIŞTIRAN ANİLO TAŞ HALI ÜRETİM TESİSLERİNİ ZİYARET ETTİK. AYRINTILAR EKOPAZAR’DA.

GELENEKSEL İÇECEKLERİMİZDEN BİRİ OLAN KAHVEYİ, 21 ŞUBESİNDE MİSAFİRLERİNE SUNAN “TÜRK KAHVESİ“, AYNI ZAMANDA KAHVEHANE KÜLTÜRÜNÜ DE MODERNİZMLE BULUŞTURUYOR. AYRINTILAR EKOPAZAR’DA.

HOLLANDA’DA BU YIL İLK KEZ DÜZENLENECEK OLAN FESTİ KÜLTÜR, ASUDE MODA TARAFINDAN ORGANİZE EDİLİYOR. İKİ GÜN BOYUNCA ALIŞ-VERİŞ SEVERLERE EV SAHİPLİĞİ YAPACAK OLAN FESTİ KÜLTÜR’ DE, BİRÇOK TESETTÜR GİYİM MARKASI YER ALACAK. AYRINTILAR EKOPAZAR’DA.

TÜRKİYE DAMIZLIK SIĞIR YETİŞTİRİCİLERİ MERKEZ BİRLİĞİ BAŞKANI KAMİL ÖZCAN’DAN EKKOPAZARA ÖZEL AÇIKLAMALAR.

MODERN TARIMIN EN ÖNEMLİ UNSURLARINDAN BİRİ HİÇ KUŞKUSUZ DOĞRU SULAMA YÖNTEMLERİ. BU KONUDA ÖNEMLİ ÇALIŞMALAR İMZA ATAN GAZİPAŞA SULAMA BİRLİĞİ BAŞKANI ALİ ÇELİK EKOPAZAR İZLEYİCİLERİNE ÖNEMLİ MESAJLAR.

EKOPAZAR /10 ARALIK 2017 PAZAR günü (Türkiye saatiyle 12.55’de) ATV Avrupa’da CANLI YAYIN www.atv avrupa.tv internet adresinden EKO Pazar’ı 10 ARALIK 2017 PAZAR günü Türkiye Saat’iyle 12.55’de canlı olarak izleyebilirsiniz. 

Yorumlar (0)