banner596

banner547

AK Parti'den Orhan Gencebay'lı kampanya şarkısı: 'İstanbul ne güzel'

AK Parti İstanbul İl Başkanlığı 2023 seçimleri için startı verdi. "Yüz Yüze 100 Gün" kampanyasında sanatçı Orhan Gencebay'ın "Mevsim Bahar Olunca" eserini, "İstanbul Kalbimizsin" şeklinde yorumladı. Eser kısa sürede binlerce beğeni aldı.

Güncel 10.08.2022, 15:20 10.08.2022, 15:25
AK Parti'den Orhan Gencebay'lı kampanya şarkısı: 'İstanbul ne güzel'

AK Parti İstanbul İl Başkanlığı 2023 seçimi için sahaay indi. İl Başkanlığı, ' "Yüz Yüze 100 Gün" kampanyasında sanatçı Orhan Gencebay'ın 'Mevsim Bahar Olunca' eserini 'İstanbul Kalbimizsin' yorumuyla hazırlayarak vatandaşın beğenisine sundu.

'İSTANBUL NE GÜZEL'

İl Başkanlığından yapılan açıklamada, devlet sanatçısı Gencebay'ın yorumlanan şarkısında "Milletle bir olunca, gönüller buluşunca, sevenler kavuşunca, İstanbul ne güzel!" sözlerinin yer aldığı belirtildi.

 

'İSTANBUL SEN BİZİMSİN, İSTANBUL KALBİMİZSİN'

Klibinde İstanbul'un güzellikleri, toplumsal ve kültürel değerlerinin yansıtıldığı şarkının sözleri şöyle:

"İstanbul sen bizimsin, İstanbul kalbimizsin. Kardeşlikle yükselen gür sesimizsin. Seninle ay yıldızla, seninle bu vatanda. Umudun yeşerdiği hepimizin evisin. Aynı bağda bin çiçek, aynı yolda bir millet. Sözümüz geleceğe, İstanbul yüzün gülsün! Gönüller bir arada, dualar bir arada. Sana olan sevdamız bir ömür böyle sürsün. Milletle bir olunca, gönüller buluşunca. Sevenler kavuşunca, İstanbul ne güzel! Milletle bir olunca, gönüller buluşunca. Sevenler kavuşunca, Türkiye ne güzel!"

Yorumlar (0)