Teknosa’ya Uluslararası Müşteri Deneyimi Ödülleri’nden 4 ödül

Genel 26.11.2021, 13:35
Teknosa’ya Uluslararası Müşteri Deneyimi Ödülleri’nden 4 ödül

İSTANBUL (AA) - Teknosa, Uluslararası Müşteri Deneyimi Ödülleri’nde 3’ü altın, 1'i gümüş olmak üzere 4 kategoride ödül kazandı.

Teknosa'dan yapılan açıklamaya göre, Sabancı Holding iştiraklerinden Teknosa, 50 farklı ülkeden 120 şirketin 353 girişimle katıldığı International Customer Experience Awards-Uluslararası Müşteri Deneyimi Ödülleri’nde 4 kategoride ödüle layık görüldü.

Awards International'ın haziran ayında Türkiye'de ilk kez düzenlediği Türkiye Müşteri Deneyimi Ödülleri’nde "En İyi Omnichannel Müşteri Deneyimi” kategorisinde altın ödül kazanarak, uluslararası yarışmaya katılmaya hak kazanan Teknosa, bu kez de “En İyi Dijital Müşteri Deneyimi”, “En İyi Dijital Dönüşüm-İş Hayatında 25 Yılın Altında”, “Krizde Müşteri Deneyimi” kategorilerinde altın, “Çağrı Merkezi” kategorisinde ise gümüş ödülün sahibi oldu.

Markaların müşteri odaklılık hedefiyle gerçekleştirdiği çalışmaların değerlendirildiği ödüllerde 4 farklı kategoride başarısını tescilleyen Teknosa, Türkiye’de bir ilk olan ve sanal ortamda mağaza deneyimi sunan "Video-chat", tüketicilere online kanal üzerinden anlık destek sağlayan "Web-chat", Whatsapp hizmetleri ve sektörde bir ilk olan "Araçta Teslimat (Click & Drive)" gibi uygulamalarıyla fark yaratıyor. Teknosa, müşteri odaklı yönetim ve dijital dönüşüm sürecini ileriye taşıyacak yatırımlarına devam ediyor.

Yorumlar (0)