banner363

banner453

banner454

banner403

banner420

Süleyman Özışık kimdir? Nereli, kaç yaşında? Hadi Özışık'ın kardeşi mi?

Sedat Peker'in Hadi Özışık'la facetime görüşmesini twitter'da ifşa etmesinin ardından videoda adı geçen Süleyman Özışık da merak konusu oldu. YouTube kanalını çok aktif şekilde kullanan ve internethaber.com sitesinin sahibi Hadi Özışık'ın kardeşi ve orada köşe yazarlığı yapan Süleyman Özışık hakkındaki tüm bilgilere bu yazımızdan ulaşabilirsiniz. Süleyman Özışık kimdir, nerelidir, Hadi Özışık'ın nesi oluyor? Doğum tarihi, yaşı ve diğer tüm soruların cevapları sizlerle...

Genel 13.06.2021, 00:28 13.06.2021, 00:09
Süleyman Özışık kimdir? Nereli, kaç yaşında? Hadi Özışık'ın kardeşi mi?
banner502

Süleyman Özışık 1 Mart 1971 Iğdır doğumlu Türk gazeteci ve köşe yazarıdır. Günümüzde, Türkiye gazetesinde ve internet haber sitesinde köşe yazıları yazmaktadır. Ayrıca öz abisi Hadi Özışık'la da YouTube'da kendi kanalında siyasi içerikli söyleşi videoları paylaşmaktadır.

Süleyman Özışık doğum tarihi : 1 Mart 1971

Süleyman Özışık kaç yaşında : 50 yaşında

Süleyman Özışık nerelidir : Iğdır

Süleyman Özışık mesleği ne : Gazeteci - Köşe yazarı

SÜLEYMAN ÖZIŞIK HAYATI VE KARİYERİ

Süleyman Özışık, 1 Mart 1971 tarihinde Iğdır'da doğdu. Lise eğitimi de dahil olma üzere ilk eğitimini Kars'ta tamamladı. Lisenin ardından İstanbul'a gelip çalışmaya başladı. Ardından askere gitti.

Askerlik görevinin ardından gazetecilikte ilk deneyimi Akşam gazetesinde yaptığı stajla başladı. Akşam gazetesindeki 3 yıllık deneyiminden sonra Milliyet gazetesinde 7 yıl boyunca çalıştı. 2000 yılında buradaki işi ekonomik nedenlerle sonlandırılma kararı alındı.

Daha sonra kendisi gibi gazeteci olan öz abisi Hadi Özışık ile birlikte internethaber.com isimli Türkiye'nin ilk haber sitelerinden birini kurdu. Yani bu haber sitesinin sahibi bir nevi Süleyman Özışık'tır diyebiliriz. Akabinde 2005 senesinde, sonsayfa.com isimli haber sitesini online bir e-gazete platformu haline getirdi.

Süleyman Özışık'ın bir kitabı da mevcuttur. 2015 yılında, ''7 Haziran 1 Kasım Kederden Zafere'' isimli kitabını yazmıştır ve yayınlamıştır.

Özışık Kardeşler

Hadi Özışık, Seyid Özışık (babaları) ve Süleyman Özışık

Süleyman Özışık babası Seyid Özışık'ın cenazesinde Binali Yıldırım'ın taziyesini kabul ediyor.

Yorumlar (12)
Ben 2 ay önce
Be ayak bunlar yandaşlık yalakalık eğitim yok
Biri 2 ay önce
yalakalar çetesi
Vatandaş 2 ay önce
Lise mezunu bile değil bunlar.
AyHan 2 ay önce
üniversiteler i de görüyoruz Prof. dr. lar dolu ama bomboş, eğitimi beni ilgilendirmez, lakin ben güç yalakalığı yapanları sevemiyorum, bunlar da böyle.
Bedirhan 2 ay önce
Reise ihanet moda,modaya uyan kardeşler
Ekrem şeker 2 ay önce
Sayın özışık çok menfaatcı biri bu menfaatcılığı şimdilerde başına bela oldu
Hkn 2 ay önce
Bunlara'da gazeteci sıfatı koyuyorlar ya akıl alır gibi değil.gazetecilikten araştırmadan bi haber olan ne zamandan beridir gazeteci yazar oluyor biri açıklasın arkadaşlar kim tepedeyse onun şakşakcısı iki sıvacı şimdikinin gazetecisi olmuş vay anasını vaaayyy anasını
Ayşenur 2 ay önce
"Suratının rabbiyesiri silinmiş" derler ya, tam olarak öyle. Hele o sarı tişörtlü fotoda tövbe estağfurullah çektim.
Araftan 2 ay önce
Çoğunluğu oluşturan zavallı sıradan, dürüst, çalışkan, edepli , emekli olduğunda bir kaç bin lira alacağım diye ömrünü harcayan Türkiye halkı. Böyle nursuzların yalan, iftiraları ile nefes almaz oldun.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın