banner363

banner453

banner454

banner420

Bakan Bilgin ve Bakan Yılmaz, Beypazarı'nda

ANKARA (AA) - Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Feridun Bilgin ile Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, Beypazarı'nda düzenlenen "Yenilenebilir Enerjide Yarınlar" konulu konferansa katıldı.Bakan Bilgin, geçen yıl vefat eden eski Enerji...

Ekonomi 11.04.2015, 16:13
Bakan Bilgin ve Bakan Yılmaz, Beypazarı'nda

ANKARA (AA) - Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Feridun Bilgin ile Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, Beypazarı'nda düzenlenen "Yenilenebilir Enerjide Yarınlar" konulu konferansa katıldı.

Bakan Bilgin, geçen yıl vefat eden eski Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Müsteşarı Doç. Dr. Sami Demirbilek anısına düzenlenen konferansta, Demirbilek'in bürokraside önemli izler bıraktığını, bilgi ve tecrübesiyle önemli işlere imza attığını söyledi.

Bakan Yılmaz da Demirbilek'in alanına hakim, son derece bilgili bir bürokrat olduğunu anlattı.

Demirbilek'in hayatını konu alan belgeselin de izletildiği konferansa, eski Anayasa Mahkemesi Başkanı Haşim Kılıç, eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Karaman Milletvekili Lütfi Elvan, Sincan Belediye Başkanı Mustafa Tuna, Beypazarı Belediye Başkanı Tuncer Kaplan ve çok sayıda davetli katıldı.

Demirbilek, 2007 yılında Enerji Bakanlığı Müsteşarı iken emekli olmuş, geçen yıl mayıs ayında geçirdiği kalp krizi sonucu yaşamını yitirmişti. 

Yorumlar (0)