banner607

Üniversitesi BB: İSÜ, “Yaz Okulu” kayıtları başlıyor

İstinye Üniversitesi, dönemin ruhuna uygun olarak uzaktan öğrenme yöntemiyle eğitim vereceği ve 20 Temmuz-12 Eylül 2020 tarihleri arasında gerçekleşecek “Yaz Okulu”nun kayıtlarına, 24 Haziran 2020 tarihinde başlıyor.

Eğitim 23.06.2020, 13:08
Üniversitesi BB: İSÜ, “Yaz Okulu” kayıtları başlıyor

9 Temmuz 2020 tarihine kadar kayıtların devam edeceği Yaz Okulu’nda, 45 farklı bölüm ve 30 farklı programa ait 700’den fazla ders işleneceği belirtildi.

Öğrencilerin Yaz Okulu’nda, çevrimiçi dersler sayesinde ders programlarını esnek düzenleyebileceklerine, sanal laboratuvarlar ile çalışabileceklerine ve küresel bir öğrenci topluluğu ile iletişim ağlarını genişletebileceklerine özellikle dikkat çekildi.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan İstinye Üniversitesi İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi Uluslararası İşletme Bölüm Başkanı ve Yaz Okulu Koordinatörü Dr. Öğr. Üyesi Gülsüm Gökgöz; Yaz Okulu’nun, ortalamasını yükseltmek, başarısız olduğu dersi tekrarlamak, derslerin ön şartını sağlamak ya da üst yarıyıllardan ders alarak yıl içi çalışmalarını rahatlatmak isteyen tüm lisans ve ön lisans öğrencilerine açık olduğunu vurguladı.

Kayıt Tarihleri: 24 Haziran – 9 Temmuz 2020

Detaylı Bilgi: https://www.istinye.edu.tr/node/3508

İstinye Üniversitesi Hakkındaİstinye Üniversitesi, “MLP Care Grubu”nun 25 yıllık bilgi ve birikiminin devamı olarak, 21. Yüzyıl Anadolu Vakfı tarafından 2015 yılında kuruldu. Üniversite, öğrencilerine var olan güncel ve geniş tabanlı tüm bilgileri aktarmanın yanı sıra; her akademik bölüm için ayrı ayrı güçlü bir donanım sağlamayı ve eğitim-araştırma performansı ile ulusal ve global anlamda yeni bilgi üretimine katkıda bulunarak, Türkiye’nin ve dünyanın seçkin üniversiteleri arasında yer almayı hedefliyor. Öğrenci odaklı eğitim anlayışını üniversitenin tüm süreçlerinde uygulayan İstinye Üniversitesi, bilim ve araştırma merkezi olma vizyonu doğrultusunda, bilimin sınırlarını genişletmeyi ve bilimsel gelişmelerden edinilen bulguları toplumun refahı için paylaşmayı ve uygulamayı amaçlıyor. Öğrencilerini, MLPCare Grubu bünyesinde yer alan Liv HospitalMedical Park ve VM Medical Park hastaneleri başta olmak üzere, üniversitede edindikleri yetenekleri kullanabilecekleri çalışma ortamlarına yönlendiren İstinye Üniversitesi; geleceğin yetkin, yaratıcı ve ileri görüşlü bireylerini yetiştirerek, toplumumuzun sosyal, kültürel, ekonomik, bilimsel ve teknolojik gelişiminde önemli bir rol oynamayı ve insanlığın ilerlemesine katkıda bulunmayı hedefliyor.

Yorumlar (0)