banner363

banner380

banner381

banner396

banner389

banner403

banner420

Denizli Büyükşehir Belediyesinden Yukatel Denizlispor’a sıfır kilometre takım otobüsü

DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, YUKATEL DENİZLİSPOR'A SIFIR KİLOMETRE TAKIM OTOBÜSÜ TAHSİS ETTİ. GENÇLERBİRLİĞİ MAÇIYLA BİRLİKTE TAKIMIN HİZMETİNE SUNULAN YENİ TAKIM OTOBÜSÜ DENİZLİSPOR KULÜBÜNE TESLİM EDİLDİ.

DENİZLİ 23.10.2020, 15:53
4
Denizli Büyükşehir Belediyesinden Yukatel Denizlispor’a sıfır kilometre takım otobüsü
banner422

Denizli Büyükşehir Belediyesi, Yukatel Denizlispor’a sıfır kilometre takım otobüsü tahsis etti. Gençlerbirliği maçıyla birlikte takımın hizmetine sunulan yeni takım otobüsü Denizlispor kulübüne teslim edildi.

Her deplasmanda Denizli’yi temsil edecek olan yeni takım otobüsü, yeşil siyah renkler ile giydirildi. Futbolcular için konforlu bir seyahat sunacak olan otobüs, sürüş güvenliği açısından da son teknoloji donanıma sahip. Yeni otobüsün takıma hayırlı olmasını dileyen Yukatel Denizlispor Başkanı Ali Çetin, "Denizlispor’umuza desteğini hiçbir zaman esirgemeyen Büyükşehir Belediye Başkanımız Osman Zolan büyük bir jest daha yaparak kulübümüze takım otobüsü tahsis etti. Gençlerbirliği deplasmanında oyuncularımızı taşıyan otobüsümüzle bu sezonun da ilk galibiyetini almış olduk. İnşallah bu birlik ve beraberlik sayesinde Denizlispor’umuzu çok daha iyi yerlere getireceğiz. Ben, Başkanımız Osman Zolan Bey’e kulübümüz ve oyuncularımız adına bir kez daha teşekkür ediyorum" dedi.

Yorumlar (0)
banner417
banner388
açık