banner363

banner380

banner381

banner396

banner389

banner403

banner420

En Çok İzlenen Videolar

Popüler Videolar

D-100 karayolunda esrarengiz olay!

Güncel 21.11.2020, 12:40

Sakarya’nın Hendek ilçesi D-100 karayolunda bazıları ölü bazıları ise can çekişir halde bulunan onlarca sığırcık kuşu endişeye yol açtı. Kuşların ölüm sebepleri henüz bilinmezken, bir vatandaş ise yaralı kuşları kurtarabilmek için mücadele verdi.

İlginç olay, D-100 karayolu Sakarya 2. Organize Sanayi Bölgesi mevkiinde yaşandı. Gökyüzünde danslarıyla kendilerine hayran bırakan onlarca sığırcık kuşu nedeni henüz belirlenemeyen bir sebepten dolayı karayoluna düştü.

Esenboğa, bazılarının halen hayatta olduğunu fark ettiği kuşları yoldan topladı. Esenboğa'nın kuşları kurtardığı anlar arkadaşı tarafından sosyal medyada canlı yayınlandı.

Videoda, kuşların ölümüne anlam veremeyen Kenan Esenboğa, büyük üzüntü yaşarken görülüyor. Esenboğa kuşların toplu şekilde intihar etmiş olabileceğini söyleyerek endişesini dile getiriyor.

Esenboğa'nın sosyal medyada yorum yapan takipçileri ise bu olayın bölgedeki radyasyona işaret edebileceğini veya çevredeki tarım arazilerinde açıkta bırakılan kimyasal gübreleri yiyerek zehirlenmiş olabileceklerini dile getirdi.

Konunun bildirilmesi üzerine Hendek Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü ekipleri bölgeye gelerek yolda inceleme yaptı. Kuşların kesin ölüm sebeplerinin bulunabilmesi için çalışma başlatıldı.

Yorumlar (0)