banner596

Koçaslanlar Sigorta engelli bireyler için harekete geçti

Koçaslanlar Sigorta Genel Müdürü Rasim Güngör, Koçaslanlar Sigorta’nın Türkiye’de bir ilk olarak engelli bireylere vermiş olduğu hizmeti açıkladı.

BURSA 12.08.2022, 09:56
Koçaslanlar Sigorta engelli bireyler için harekete geçti

Koçaslanlar Sigorta Genel Müdürü Rasim Güngör, Koçaslanlar Sigorta’nın Türkiye’de bir ilk olarak engelli bireylere vermiş olduğu hizmeti açıkladı.

Sigortacılık alanında tüm hizmetleri veren Koçaslanlar Sigorta, kaza branşı başta olmak üzere, yangın poliçeleri, kefalet sigortaları, sorumluluk poliçeleri, mühendislik sigortaları, nakliyat sigortaları, bireysel emeklilik, sağlık ve tarım sigortaları ile kişi veya kurumların hayat kalitelerini, onlardan gelen talepler dikkate alınarak yükseklere taşımak ve sürekliliğini sağlayacak ürün ve hizmetler sunmaktadır.

Engelli bireylere vermiş oldukları hizmetten dolayı gurur duyduklarını ifade eden Koçaslanlar Sigorta Genel Müdürü Rasim Güngör, “Engelli vatandaşlarımızın sigorta işlemlerini yaparken problem yaşadığı, kendilerinin yeteri kadar hızlı ve kaliteli şekilde sigorta hizmeti ve ürünlerine ulaşamadıklarını fark ettik. Bu durumun önüne geçmek için engelli vatandaşlarımızın hayati öneme sahip olan sigorta poliçelerinden mahrum kalmaması, problemlerine hızlı bir çözüm bulabilmesi ve sigortalarını yaptırabilmesi amacıyla Türkiye’de ilk olan bir hizmete başlamış bulunmaktayız. Kendisi de bir işitme engelli olan uzman personelimiz ile işitme engelli vatandaşlarımızın sigortacılık alanındaki tüm problemlerine hızlı bir şekilde doğru tespiti yapıyor, ihtiyaçları olan ürünleri sağlıyoruz. Bu sayede sigorta poliçelerini gerçekleştiriyor, onları güvence altına alıyoruz” dedi.

Engellilerin hayatlarını kolaylaştırmak için herkese sorumluluk düştüğünün altını çizen Güngör, “Herkesin birer engelli adayı olduğunu unutmamamız gerekiyor. Koçaslanlar Sigorta olarak biz, paylaşmayı ve sevgiyi temel alan büyük bir aileyiz. Engelli bireylerin sigortacılık işlemlerinde yaşadıkları sorunları ortadan kaldırmak, hayatlarını kolaylaştırmak için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Yorumlar (0)