banner181

Sare Davutoğlu toplantıyı bıraktı doğuma gitti

27 Ekim 2015 Salı 15:20
Bu haber 22261 kez okundu

Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun Kadın Doğum Uzmanı eşi Sare Davutoğlu, gelen haber üzerine katıldığı Çalışan Kadınlar Buluşması'ndan ayrılarak bir hastasının doğumuna katıldı

Sare Davutoğlu toplantıyı bıraktı doğuma gitti
  Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun Kadın Doğum Uzmanı eşi Dr. Sare Davutoğlu, gelen haber üzerine, katıldığı Çalışan Kadınlar Buluşması'ndan ayrılarak bir hastasının doğumuna katıldı. Doğumun ardından toplantıya dönen Davutoğlu, bebeğin fotoğraflarını yanındakilere gösterdi 
Başbakan Davutoğlu, Haliç Kongre Merkezi’nde Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) ve Uluslararası Kadın ve Aile Derneği (UKADER) tarafından düzenlenen "Çalışan Kadınlar Buluşması"na katıldı. Başbakan Davutoğlu'ndan önce salona gelen Sare Davutoğlu, masaları dolaşarak kadınlarla selamlaştı, fotoğraf çektirdi.

Sare Davutoğlu, toplantı sırasında gelen bir haber üzerine, bir hastasının doğumu için salondan ayrıldı. 

Başbakan Davutoğlu salona geldiğinde, yanında eşi için ayrılan yer bir süre boş kaldı. Davutoğlu, bunun üzerine protokol masasında yer alan bir işçi kadının yanına oturmasını istedi.

Sare Davutoğlu, Başbakan Davutoğlu konuşmasını yaptığı sırada salona geldi. Başbakan Davutoğlu, "Çalışan bir kadın olarak Sare Hanım da doğum sonrası aramıza katıldı" dedi.

Sare Davutoğlu, cep telefonundaki kız bebeğin fotoğrafını, yanındakilere gösterdi.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder