banner181

AVRUPA’NIN HER ÜLKESİNDE VARIZ

01 Kasım 2017 Çarşamba 15:03
Bu haber 1359 kez okundu

Avrupa’nın hemen hemen her ülkesinde ürünleri satılan Altaylar Group, hem Türkiye’de hem de Avrupa’da üretimini artırıyor. Romanya’da ilk olarak temizlik sektörüne yönelik üretimle faaliyetlerine başlayan Altaylar Group, şimdi ise gıda alanında üretime ağırlık vermiş durumda. Satış ağını düzenleyen ve satış personelini sürekli eğitime tabi tutan Altaylar Group, tüm dünyaya ürün satmaya çalışıyor.

AVRUPA'NIN HER ÜLKESİNDE VARIZ
 Altaylar Group Yönetim Kurulu Başkanı Ali Yıldırır, gıda alanında geleceğe yönelik üretim gerçekleştirmeye devam ettiklerini söyleyerek, “Türkiye’deki üretimimizi artırıyoruz. Romanya’da kurabiye ve bisküvi fabrikamızı büyütüyoruz. Satış ağımızı düzenleyerek, satış personelimizi eğiterek tüm dünyaya mal satmaya çalışıyoruz” dedi. Avrupa’nın hemen hemen her ülkesinde Altaylar Group ürünlerinin mevcut olduğunu belirten Yıldırır, “Ürünlerimizi Türkiye’den öncelikle Romanya’ya gönderiyoruz.

Romanya’dan da Almanya, Hollanda, Slovakya ve Moldova’da kendi şirketlerimize gidiyor, buralardan da dağıtım gerçekleştiriyoruz. 650 milyonluk yaşlı bir pazar olmasına rağmen Avrupa’da potansiyel olduğunu gördük ve çocukların eğitimini destekleyen oyuncaklar üretmeye başladık. Çocuklarımız hem oynasınlar hem de öğrensinler istiyoruz” dedi. 800’ü aşkın personele sahip olduklarını söyleyen Yıldırır, ilk olarak Romanya’da kozmetikle faaliyetlerine başladıklarını ifade etti. Yıldırır, “Romanya’da ilk olarak temizlik sektöründe üretim gerçekleştiriyorduk, ıslak mendil, tuvalet kağıdı, duş jelleri ve bu ürünlerin ambalaj üretimlerini yapıyorduk, şimdi ise gıda tarafında üretime ağırlık verdik” diye konuştu.

Söyleşinin devamı...

Basın Bülteni
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder