BİST
95852
ALTIN
189.011
DOLAR
4.6622
STERLİN
6.1387
EURO
5.4311

"2023 HEDEFLERİNE YETİŞMİŞ İNSAN GÜCÜYLE ULAŞABİLİRİZ"

İstanbul Aydın Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanı Dr. Mustafa Aydın, Türkiye’nin 2023 hedeflerine ulaşması için üniversitelere büyük görevler düştüğünü belirtiyor. Bilim ve teknoloji alanında dünya ile rekabet edebilecek bir stratejinin belirlenmesi gerektiğini ifade eden Dr. Aydın, Türkiye’nin eğitimli insan gücüyle büyük hedeflere ulaşacağını söylüyor.

"2023 HEDEFLERİNE YETİŞMİŞ İNSAN GÜCÜYLE ULAŞABİLİRİZ"

İstanbul Aydın Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanı Dr. Mustafa Aydın, Türkiye’nin 2023 hedeflerine ulaşması için üniversitelere büyük görevler düştüğünü belirtiyor. Bilim ve teknoloji alanında dünya ile rekabet edebilecek bir stratejinin belirlenmesi gerektiğini ifade eden Dr. Aydın, Türkiye’nin eğitimli insan gücüyle büyük hedeflere ulaşacağını söylüyor.

01 Kasım 2016 Salı 16:14
1276 Okunma
Türkiye, 15 Temmuz’da tarihinin en zor günlerinden birini yaşadı. Türk halkının üstün bir kahramanlık örneği gösterdiği bu süreç ekonomiyi ve siyaseti derinden etkiledi. En fazla etkilenen sektörlerden biri de eğitim sektörü oldu. İstanbul Aydın Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanı Dr. Mustafa Aydın, 15 Temmuz sürecinin eğitim dünyasına etkileri ve üniversite olarak yaptıkları çalışmalar hakkında Ekovitrin Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Kamuran Abacıoğlu’na önemli açıklamalarda bulundu.

Söyleşinin devamı...

Son Güncelleme: 01.11.2016 16:18
Yorumlar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner268