banner181
banner210

Melsa Transport Proje Taşımacılığına yoğunlaştı

31 Mayıs 2017 Çarşamba 15:00
Bu haber 938 kez okundu

Gabari Dışı Taşımalar ve Proje Taşımaları yapan Melsa Transport; Fransa, Almanya, Hollanda, Belçika, Azerbaycan, İran ve Kazakistan’a yönelik taşımacılık faaliyetleriyle büyüyor.

Melsa Transport Proje Taşımacılığına yoğunlaştı
 2009y ı l ın da Eksa Transport çatısı altında kurulan Melsa Transport, istikrarlı büyümesiyle dikkat çekiyor. Gabari Dışı Taşımalar ve Proje Taşımalarında yoğunlaştıklarını belirten Melsa Transport Genel Müdürü Ferdi Budak, ağırlıklı olarak Fransa, Almanya, Hollanda, Belçika, Azerbaycan, İran ve Kazakistan’a yönelik taşımacılık faaliyetleri gerçekleştirdiklerini söyledi. Proje ve ağır nakliye lojistiğinde öne çıkan ve tercih edilen bir marka olduklarına işaret eden Budak, “Proje taşımacılığı konusunda deneyimli ve uzman kadromuz sayesinde müşteriye özel çözümler sunuyoruz. Her gabari dışı taşımanın dinamiklerine uygun özel proje planı geliştiriyoruz. Projelerin sorunsuz ve başarılı yönetimini gerçekleştirerek yüklerin, güvenle hedeflenen noktaya ulaşmasını sağlıyoruz. Müşteri beklenti ve proje gerekliliklerini doğru analiz ederek proje yönetimi ve danışmanlığı hizmeti vererek, şeffaf fiyat politikası ile ihtiyaçlar doğrultusunda çözümler üretiyoruz” dedi.

ÇEVREYE DUYARLI İŞ SÜREÇLERİ
Lojistik sektöründeki faaliyetlerle büyümeye devam ettiklerini ve ekonomiye katkı sağladıklarını dile getiren Budak, “Çevreye saygılı iş süreçleri ve projeler geliştirerek sürdürülebilir kalkınmayı sağlamak istiyoruz. Her geçen gün dünyanın doğal kaynakları biraz daha tükeniyor, yaşam alanları kısıtlanıyor, insanlar tarafından doğaya verilen zarar her gün katlanarak artıyor. Dolayısıyla şirketlerin gelecek nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakmak için üzerine düşen görevi yerine getirmesine olan inançla, iş modellerini ve süreçlerini çevreye duyarlı olarak düzenlemek, çalışanlarımızı bilinçlendirmek, doğal hayatı korumak için çalışıyoruz. Bu anlamda faaliyetler yürüten sivil toplum kuruluşlarına Melsa olarak destek sağlıyoruz.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder