banner181
banner210

Dursun Ali Erzincanlı, Elmalılı vatandaşları duygulandırdı

16 Mart 2012 Cuma 13:35
Bu haber 405 kez okundu

Antalya'nın Elmalı ilçesinde düzenlenen 'En Sevgiliye Bir Gül Şiir Dinletisi'nde Dursun Ali Erzincanlı okuduğu şiirlerle katılımcılara keyifli dakikalar yaşattı. Elmalı Belediye Başkanı Hüseyin Altıntaş, Elmalı Sanayici ve İşadamları...

Dursun Ali Erzincanlı, Elmalılı vatandaşları duygulandırdı
Antalya'nın Elmalı ilçesinde düzenlenen 'En Sevgiliye Bir Gül Şiir Dinletisi'nde Dursun Ali Erzincanlı okuduğu şiirlerle katılımcılara keyifli dakikalar yaşattı.

Elmalı Belediye Başkanı Hüseyin Altıntaş, Elmalı Sanayici ve İşadamları Derneği (ESİAD) ve Güneş Öğrenci Yurdu’nun organize ettiği şiir dinletisinde Dursun Ali Erzincanlı'yı dinleyen vatanaşlar zaman zaman duygulu anlar yaşadı. Yaklaşık iki saat süren programda Erzincanlı, programda sevilen eserlerini, Peygamber Efendimiz'in (S.A.V.) doğduğu günden vefatına kadarki sevinçlerini, hüzünlerini anlattı. Yapılan programda Erzincanlı, Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed (s.a.v.) ile eşleri Hz. Aişe validemiz arasında geçen on bir kadının hikayesinin anlatıldığı şiir tarzındaki anlatımıyla solunu dolduranlara aile içi sorunları nasıl aşacaklarını aktardı.

Programın ardından Belediye Başkanı Altıntaş Dursun Ali Erzincanlı’ya plaket ve çiçek takdim etti. Ayrıca Yuva Belediye Başkanı Hüseyin Şahin’de organizasyonu gerçekleştiren Elmalı Sanayici ve İşadamları Derneği (ESİAD) adına etkinliğe katılan Körfez Dershaneleri Müdürü Muzaffer Ay’a ve Güneş Öğrenci Yurdu Müdürü Mehmet Gökçe’ye plaket ve çiçek takdim etti.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder