banner181

Fethiyespor'un da indirim kartı oluyor

16 Mart 2012 Cuma 12:58
Bu haber 540 kez okundu

Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup'ta mücadele eden Fethiyespor Futbol Kulübü, FlexKom firması ile yaptığı protokolle indirim kartı anlaşması imzaladı. İmzalanan protokolle anlaşmalı kobilerden yapılan indirimli alışverişlerde Fethiyespor’a...

Fethiyespor'un da indirim kartı oluyor
Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup'ta mücadele eden Fethiyespor Futbol Kulübü, FlexKom firması ile yaptığı protokolle indirim kartı anlaşması imzaladı. İmzalanan protokolle anlaşmalı kobilerden yapılan indirimli alışverişlerde Fethiyespor’a maddi destek sağlanacak.

    Fethiye Belediyesi Meclis Salonu’nda imzalanan protokole FlexKom İnternational Türkiye Genel Kobi Koordinatörü Hasan Karacak ve Nermin Doğan ile Fethiyespor Futbol Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Özkan Gümüş katıldı.

    Karşılıklı atılan imzaların ardından açıklama yapan FlexKom İnternational Türkiye Genel Kobi Koordinatörü Hasan Karacak, kartın internet ve gerçek ticaret kullanma kart sistemine dahil olduğunu söyledi. Kartların Fethiyespor ve anlaşmalı kobilerden temin edilebileceğini söyleyen Hasan Karacak, şunları söyledi:

    “Tüm altyapımızı oluşturduk. Çipli kartlara bilgiler yüklendikten sonra 4 ile 6 hafta arasında tüketicilere kartlar ulaşacaktır. Kartta Fethiyespor renkleri, logosu ile indirim yapan anlaşmalı kobilerin logoları yer alacak. İndirim yapan firmalar bu kart ile belli oranda Fethiyespor’a maddi destek sağlayacak. Şu an alt yapımızı oluşturduk, kobilerle anlaşmalar sağlandı. İndirimlerin yüzde 20’si Fethiyespor’a kalacaktır. Bunun dışında kart sahibi tüketiciler indirimlerden yüzde 50’ye yakın yararlanacaklar.”

    Fethiyespor Futbol Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Özkan Gümüş de kendilerine bu imkanı veren FlexKom İnternational şirketi ve yetkililerine teşekkür ederken Fethiyespor Futbol için hayırlı olması temennisinde bulundu.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder