banner181

banner213
banner210

CHP Kandıra ilçe binasına saldırı

16 Mart 2012 Cuma 12:49
Bu haber 392 kez okundu

CHP Kadırga ilçe binasının kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce kundaklandığı ifade edildi. CHP İlçe Başkanı Muzaffer Yağız, "Büyük bir faciadan dönüldü." dedi.Saat 01:00 sularında meydana gelen olayda kimliği belirsiz kişi ya da...

CHP Kandıra ilçe binasına saldırı
CHP Kadırga ilçe binasının kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce kundaklandığı ifade edildi. CHP İlçe Başkanı Muzaffer Yağız, "Büyük bir faciadan dönüldü." dedi.

Saat 01:00 sularında meydana gelen olayda kimliği belirsiz kişi ya da kişiler, partinin giriş kapısına yanıcı madde dökerek ateşe verdi. CHP İlçe Örgütü’nde çıkan ufak çaptaki yangın, olay yerine gelen itfaiye tarafından kısa sürede söndürüldü. Olayla ilgili olarak Kandıra İlçe Emniyet Müdürlüğü çalışma başlattı. Çevredeki güvenlik kameralarının görüntülerini inceleyen emniyet, olayın faillerinin peşine düştü.

        CHP İlçe Başkanı Muzaffer Yağız gece yarısı gelen telefonla parti binasının kundaklandığını öğrendiğini ifade etti. Yağız, olay yerine gelerek yangını söndürmek için itfaiye ile birlikte büyük uğraş verdiğini dile getirdi. Giriş kapısının tam üzerinde bulunan doğalgaz borusunun yangından etkilenmemesi ile büyük bir tehlikenin atlatıldığını kaydeden Yağız, "Büyük bir faciadan dönüldü." dedi.

        CHP Kocaeli İl Başkanı Yalçın Kuşkan, olayın gece saat 01:00 sularında meydana geldiğini belirterek, "İlçe binamızın giriş kapısı yanmış veya yakılmış. İçeriden bir şey alınmamış. Emniyet kamera kayıtlarını inceliyor. Olayın en kısa zamanda aydınlatılacağına inanıyoruz." diye konuştu.
Anahtar Kelimeler
banner193

Yorum Gönder